يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - January 24 2021
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
دورکاری کارکنان ادارات ادامه پیدا کند یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس:

دورکاری کارکنان ادارات ادامه پیدا کند

عجب شیر پرس - یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با شیوع مجدد ویروس کرونا باید از ظرفیت آموزش مجازی و دورکاری فعالیت ادارات استفاده کرد.
اجازه نمی‌دهیم کرونا باعث ترک تحصیل حتی یک نفر شود حاجی میرزایی:

اجازه نمی‌دهیم کرونا باعث ترک تحصیل حتی یک نفر شود

عجب شیر پرس - وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم کرونا باعث ترک تحصیل حتی یک نفر شود، گفت: آموزش و پرورش در قبال دانش‌آموزانی که به "شاد" دسترسی ندارند، مسئول است.
ورود به جاده بی‌اعتمادی ممنوع

ورود به جاده بی‌اعتمادی ممنوع

عجب شیر پرس - اولین درس بزرگ کرونا این بود که به ما یاد داد جامعه، مجموعه‌ای از حلقه‌های به هم پیوسته است؛ من ویروس را تقدیم شما می‌کنم، شما به دیگری و دیگری به یکی دیگر تا در یک چرخه سریع، دوباره آن را دریافت کنم؛ شاید هم این بار یکی از اعضای خانواده.
کاهش ۴ سانتی تراز آب دریای خزر در سال جاری

کاهش ۴ سانتی تراز آب دریای خزر در سال جاری

عجب شیر پرس - معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با اشاره به عوامل موثر در کاهش تراز آب در دریای خزر گفت: بر اساس آمارهای موجود میزان تراز آب این دریا در سال جاری حدود ۳ تا ۴ سانتی‌متر نسبت به سال گذشته پایین‌تر است و در شرایطی که با تغییر اقلیم مواجه هستیم، کاهش فشار انسانی که قابلیت مدیریت دارد، بهترین روش برای مواجهه با تنش‌های زیست محیطی خواهد بود.
در بیروت چه می‌گذرد

در بیروت چه می‌گذرد

عجب شیر پرس - بیروت پایتخت لبنان روز یکشنبه نیز برای دومین بار صحنه درگیری میان معترضان و نیروهای امنیتی بود، به طوری که معترضان به آنچه ناکارآمدی دولتمردان در حادثه انفجار اخیر این شهر بندری اعلام کردند، در اقدامی خارج از عرف، برخی از ساختمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور را اشغال کردند.
۲۰۰ گیگ اینترنت رایگان برای خبرنگاران

۲۰۰ گیگ اینترنت رایگان برای خبرنگاران

عجب شیر پرس - همراه اول به مناسبت «روز خبرنگار»، بصورت مجزا یک بسته اینترنت ٢٠٠ گیگابایتی به اصحاب رسانه هدیه می دهد.
تأمین کالاهای اساسی مردم در اولویت مجلس قرار گرفت سخنگوی هیئت رئیسه مجلس:

تأمین کالاهای اساسی مردم در اولویت مجلس قرار گرفت

عجب شیر پرس - سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس اراده‌ای جدی و واقعی برای برخورد جدی در قبال کم کاری‌ها و سوءتدبیرها وجود دارد مصلحت اندیشی و تدابیر مقام معظم رهبری هم در این اقدامات لحاظ می‌شود.
ابتلای امام جمعه تبریز به کرونا تکذیب شد

ابتلای امام جمعه تبریز به کرونا تکذیب شد

عجب شیر پرس _ رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تست‌های اولیه انجام شده بیماری کرونا را در امام جمعه تبریز تایید نکرده است.
همایش تجلیل از کادر درمان (یاوران سلامت) در تبریز برگزار شد

همایش تجلیل از کادر درمان (یاوران سلامت) در تبریز برگزار شد

هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان شرقی طی همایشی از ۴۰ نفر کادر درمانی بیمارستان های شهید محلاتی و بین المللی(ولیعصر ع) تقدیر کرد.
ناگفته‌های صریح ۶ خبرنگار از مصائب خبرنگاری

ناگفته‌های صریح ۶ خبرنگار از مصائب خبرنگاری

عجب شیر پرس - بیشتر از ۸ ساعت کار می‌کنند. در سفر، خانه، مراسم عروسی و عزا تلفن‌هایشان زنگ می‌خورد و باید پاسخگو باشند. گاهی مجبورند تا دیروقت کار کنند و گاهی زودتر از همه مردم بیدار می‌شوند. تا جایی که به آنها اجازه داده شود، سعی می‌کنند صدای مردم باشند و دردهای اقشار مختلف را فریاد بزنند و در نهایت هم به حقوق بخور و نمیری که می‌گیرند راضی باشند.
اجتماعی