شنبه ۰۴ تير ۱۴۰۱ - June 25 2022
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
تلاش مجلس برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان حق‌وردی مطرح کرد؛

تلاش مجلس برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

عجب شیر پرس - نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در دو سال گذشته اعتبارات خوبی را برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته است و به طور کلی ما دنبال رفع مشکلات معیشتی مردم هستیم.
کمبودهای بیمارستان نوساز عجب‌شیر به زودی رفع می‌شود وزیر بهداشت:

کمبودهای بیمارستان نوساز عجب‌شیر به زودی رفع می‌شود

عجب شیر پرس- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) عجب‌شیر، نسبت به رفع کمبودهای بخش بهداشت و درمان این شهرستان قول مساعد داد و دستورهایی نیز در این مورد صادر کرد.
معافیت بیش از دو هزار معلول از سربازی

معافیت بیش از دو هزار معلول از سربازی

عجب شیر پرس _ مدیرکل دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور گفت: سال گذشته ۲۹۰۵ متقاضی دارای معلولیت و واجد شرایط توانستند معافیت سربازی را دریافت کنند.
جدیدترین جزئیات فعالیت مشاغل در رنگ‌بندی کرونایی

جدیدترین جزئیات فعالیت مشاغل در رنگ‌بندی کرونایی

عجب شیر پرس _ طبق اعلام دبیر اتاق اصناف ایران، در هر سه شرایط زرد، نارنجی و قرمز کرونایی همه مشاغل به جز ۷ گروه مجاز به فعالیت هستند.
دستور واکسیناسیون ۸۰ هزار پرسنل پمپ بنزین‌ صادر شد

دستور واکسیناسیون ۸۰ هزار پرسنل پمپ بنزین‌ صادر شد

عجب شیر پرس _ رئیس صنف جایگاه‌های سوخت کشور گفت: طبق سند ملی برای واکسن کرونا، مکاتبات انجام شده فی مابین و انعکاس موارد به وزارت محترم بهداشت، ظهر دیروز وزیر محترم دستور واکسیناسیون پرسنل جایگاه‌های سوخت را صادر کردند.
بی‌خیال ماسک با خیال واکسیناسیون

بی‌خیال ماسک با خیال واکسیناسیون

عجب شیر پرس _ افزایش سرعت واکسیناسیون و همچنین طول مدت زمان همه‌گیری کرونا موجب عادی‌انگاری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش میزان استفاده از ماسک در بین مردم شده و همین امر موجب نگرانی مسوولان بهداشت و درمان کشور شده است.
عجب شیر پرس - جوانان زیادی در سراسر دنیا موظفند دوران خدمت سربازی را سپری کنند و البته قوانین کشور‌ها در نوع گذراندن این دوران دخیل است. حکم قانون در مورد اخذ معافیت خدمت وظیفه با مدرک جعلی

عجب شیر پرس - جوانان زیادی در سراسر دنیا موظفند دوران خدمت سربازی را سپری کنند و البته قوانین کشور‌ها در نوع گذراندن این دوران دخیل است.

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در کشور ما برای بر طرف شدن بخشی از نیاز نظامی ایران در سال ۱۳۰۳ برای اولین بار، رضا شاه لایحه خدمت سربازی اجباری را به مجلس شورای ملی چهارم تقدیم کرد و سرانجام این لایحه در مجلس پنجم شورای ملی سال ۱۳۰۴ تصویب شد.
تعداد زیادی از رانندگان تاکسی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند واکسیناسیون به ایستگاه رانندگان تاکسی رسید:

تعداد زیادی از رانندگان تاکسی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند

عجب شیر پرس - مدیران بارها برای اینکه رانندگان در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند نامه نگاری کردند و بالاخره قرار شد از 2 روز آینده واکسیناسیون رانندگان تاکسی آغاز شود.
آستان قدس نقش مهمی در افزایش تولید رادیوداروهای جدید داشته است رئیس سازمان انرژی اتمی:

آستان قدس نقش مهمی در افزایش تولید رادیوداروهای جدید داشته است

عجب شیر پرس - رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: شاهد همکاری علمی بسیار خوبی بین واحد پزشکی هسته‌ای بیمارستان رضوی و سازمان انرژی اتمی هستیم که سببافزایش تولید رادیو داروهای جدید و ارائه خدمات به بیماران شرق کشور شده است.
حدود ۵میلیون ایرانی فاقد پوشش بیمه درمانی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اعلام کرد:

حدود ۵میلیون ایرانی فاقد پوشش بیمه درمانی

عجب شیر پرس - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با تاکید بر لزوم خرید راهبردی خدمات در جهت ساماندهی منابع بیمه‌ای، درعین حال درباره پوشش بیمه همگانی سلامت، گفت: بر اساس پیش‌بینی و برنامه‌ریزی که داریم فکر می‌کنیم در چهار سال آینده پوشش بیمه همگانی نزدیک به ۱۰۰ درصد برسد.
اجتماعی