پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - June 08 2023
قرارداد آتی سهام رونمایی شد با حضور رییس سازمان بورس؛

قرارداد آتی سهام رونمایی شد

عجب شیر پرس - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون در حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری دارای اکثر صندوق‌ها هستیم، اما تاکنون شاهد استفاده از صندوق پوشش ریسک نیستیم که امیدواریم این صندوق تا پایان سال به مرحله استفاده برسد.
تامین مالی سه برابری تولید با انتشار اوراق در ۱۴۰۱ رییس سازمان بورس اعلام کرد:

تامین مالی سه برابری تولید با انتشار اوراق در ۱۴۰۱

عجب شیر پرس - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه در بخش تامین مالی تاکید ویژه‌ای بر انتشار اوراق بهادار اسلامی توسط بخش خصوصی یا اوراق بدهی شرکتی شده که سال گذشته این اقدام نزدیک به سه برابر افزایش داشت، گفت: نزدیک به سه ماه گذشته حجم بالایی موافقت اصولی برای بخش خصوصی صادر شد که اکنون در مرحله انتشار اوراق قرار دادند.
ماندگاری شاخص بورس بر مدار صعود با رشد ۱۵ هزار واحدی

ماندگاری شاخص بورس بر مدار صعود با رشد ۱۵ هزار واحدی

عجب شیر پرس - شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، سوم خرداد ماه) با ۱۵ هزار و ۱۶۴ واحد افزایش در ارتفاع ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار واحدی ایستاد.
تابلوی برق سبز در بورس انرژی فردا رونمایی می‌شود با حضور وزرای نیرو و اقتصاد؛

تابلوی برق سبز در بورس انرژی فردا رونمایی می‌شود

عجب شیر پرس - آئین رونمایی از تابلوی برق سبز در بورس انرژی با هدف ایجاد بازار عرضه و تقاضای مستقیم، مردمی‌سازی اقتصاد تجدیدپذیر و ایجاد فضای رقابتی تبادل برق تجدیدپذیر، فردا (یکشنبه، اول خرداد) برگزار می‌شود.
نظر خاندوزی درمورد وضعیت بورس

نظر خاندوزی درمورد وضعیت بورس

عجب شیر پرس - وزیر امور اقتصاد و دارایی با رد فرضیه حبابی بودن رشد بورس در ابتدای سال ۱۴۰۲ گفت: بورس در ماه‌های اخیر رشد سریعی داشته و ممکن است در این مسیر توقف‌هایی داشته باشد اما در نهایت به مسیر خود ادامه می‌دهد.
افزایش 11 هزار و 235 واحدی شاخص بورس تهران

افزایش 11 هزار و 235 واحدی شاخص بورس تهران

عجب شیر پرس - شاخص بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 11 هزار و 235 واحد همراه شد.
قیمت‌گذاری دستوری سبب توزیع رانت و ورشکستگی تولید می‌شود

قیمت‌گذاری دستوری سبب توزیع رانت و ورشکستگی تولید می‌شود

عجب شیر پرس - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با وجود آنکه تبعات قیمت‌گذاری دستوری کالاها در دولت گذشته هنوز در کشور قابل مشاهده است، برخی‌ به بهانه التهاب ارزی، نسخه فشار به تولیدکنندگان برای فروش محصولات با نرخ‌های دستوری و ارزان را به صنایع پایین‌دستی مطرح می‌کنند که نتیجه این تفکر ایجاد رانت و فساد است.
افزایش ۲۹ هزار واحدی شاخص بورس

افزایش ۲۹ هزار واحدی شاخص بورس

عجب شیر پرس - شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، ۹ اسفندماه) با ۲۹ هزار و ۵۰ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۸۳۸ هزار واحدی ایستاد.
عقب‌ماندگی بازار سهام جبران می‌شود

عقب‌ماندگی بازار سهام جبران می‌شود

عجب شیر پرس - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند حاکم در بورس نمی‌تواند نزولی باشد، گفت: باید به طور حتم عقب‌ماندگی ایجاد شده در رشد شاخص بورس جبران خواهد شد و شاهد رشد و بازدهی بازار سهام همسو با سایر بازارها باشیم.
کولاک بورس در نخستین روز اسفند با رشد ۶۰ هزار واحدی شاخص

کولاک بورس در نخستین روز اسفند با رشد ۶۰ هزار واحدی شاخص

عجب شیر پرس - شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، یکم اسفندماه) با ۶۰ هزار و ۸۹۷ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۵۹۴ هزار واحدی ایستاد.