جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - July 19 2019
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
حرکت در چارچوب قانون اساسی شالوده فعالیت‌های مدنی است رییس ستاد انتخابات کشور در دیدار با نخبگان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آذربایجان شرقی:

حرکت در چارچوب قانون اساسی شالوده فعالیت‌های مدنی است

عجب شیر پرس، معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات با تاکید بر این‌که برگزاری انتخابات سالم و پرشور، مهم‌ترین رسالت ستاد انتخابات است، گفت: حرکت در چارچوب قانون اساسی شالوده اصلی فعالیت‌های مدنی است.
مهلت ۱۵ روزه وزارت کشور به استانداران سرآمد

مهلت ۱۵ روزه وزارت کشور به استانداران سرآمد

عجب شیر پرس - بعد از سپری شدن مهلت ۱۵ روزه وزارت کشور به استانداران، کماکان منتظر ارایه نتایج جمع بندی نیاز واحدهای تولیدی استان هستیم.
وجود روحیه مجاهدت و مبارزه، لازمه تحقق عدالت است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

وجود روحیه مجاهدت و مبارزه، لازمه تحقق عدالت است

عجب شیر پرس - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: وجود روحیه مجاهدت و مبارزه لازمه تحقق عدالت است و در اجرای سیاست های گام دوم انقلاب باید به تحقق عدالت توجه بیشتری شود؛ بر این اساس سرعت بخشی همراه با دقت در رسیدگی به پرونده ها، مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی و نظارت قاطع و استفاده از نیروهای انقلابی در دستگاه قضایی می تواند در دستیابی به اهداف دستگاه قضایی بسیار موثر باشد.
مرز هوایی ما خط قرمز است شمخانی

مرز هوایی ما خط قرمز است

عجب شیر پرس - شمخانی تاکید کرد: با همه قوا از خطوط هوایی کشورمان و مرزهای آبی سرزمین خود دفاع می‌کنیم.
مسئولان محیط زیست نگرانی‌ها در مورد کاوه سودا و پالایشگاه را بررسی کنند آل‌هاشم

مسئولان محیط زیست نگرانی‌ها در مورد کاوه سودا و پالایشگاه را بررسی کنند

عجب شیرما - امام جمعه تبریز ‌گفت: در حوزه رعایت مسائل زیست محیطی در کارخانه‌های پتروشیمی تبریز و یا کاوه سودا مراغه حرف و حدیث‌هایی در بین مردم و فضای مجازی وجود دارد و توصیه می‌کنم مسئولان محیط زیست برای تنویر افکار عمومی توضیحات کافی را ارائه بدهند.
فردا؛ آغاز مهلت ۷ روزه استعفای داوطلبان انتخابات مجلس

فردا؛ آغاز مهلت ۷ روزه استعفای داوطلبان انتخابات مجلس

عجب شیرما - بر اساس جدول زمانبندی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مهلت ۷ روزه برای استعفای داوطلبان این انتخابات از فردا (جمعه ۱۰ خرداد) آغاز می‌شود.
شکایت مجلس از دولت به دیوان محاسبات درباره ارز کالاهای اساسی

شکایت مجلس از دولت به دیوان محاسبات درباره ارز کالاهای اساسی

عجب شیرما - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش مجلس برای تخصیص ۱۴ میلیارد دلار جهت تأمین کالاهای اساسی، گفت: از دولت به دیوان محاسبات شکایت کرده‌ایم تا وضعیت روشن و مشخص شود که ۱۴ میلیارد دلار کجا هزینه شده است.
عارف کاندیدای فراکسیون امید برای ریاست مجلس شد

عارف کاندیدای فراکسیون امید برای ریاست مجلس شد

عجب شیرما - عارف نماینده مردم تهران در جلسه امروز فراکسیون امید به عنوان کاندیدای ریاست مجلس از سوی این فراکسیون انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛

چراغ طبقه هشتم ساختمان کوثر تا ۱۴۰۰ خاموش می‌ماند؟

عجب شیرما - وجود فراز و نشیب‌های فراوان در این مدت گذشته شاید یکی از دلایلی باشد که دولت ترجیح می‌دهد سخنگو نداشته باشد.
رئیس جمهور سد «حاجیلر چای» ورزقان را افتتاح می‌ کند

رئیس جمهور سد «حاجیلر چای» ورزقان را افتتاح می‌ کند

عجب شیر ما - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: سد خاکی حاجیلر چای در شهرستان ورزقان همزمان با سفر رئیس جمهور به استان افتتاح می شود.