چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - July 08 2020
استاندار گیلان خواستار افزایش رقم تسهیلات حمایتی مشاغل آسیب‌دیده در استان شد

استاندار گیلان خواستار افزایش رقم تسهیلات حمایتی مشاغل آسیب‌دیده در استان شد

عجب شیر پرس - استاندار گیلان در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار افزایش سهم منابع اختصاصی تسهیلات حمایتی دولت از مشاغل آسیب‌دیده کرونا در استان تا میزان دو هزار میلیارد تومان و نیز ابلاغ مرحله پنجم تسهیلات صندوق توسعه ملی در قالب اشتغال پایدار روستایی شد.

محکومیت بیش از ۱۹ هزار یورویی یک شرکت بازرگانی در گیلان

عجب شیر پرس - مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: یک شرکت بازرگانی که مبلغ بیش از ۱۹هزار یورو ارز دولتی را به منظور واردات کالا به کشور دریافت کرده بود؛ به علت عدم ایفای تعهدات ارزی به پرداخت جریمه و شش ماه تعلیق محکوم شد.
استاندار گیلان خواستار افزایش تولیدات صادرات محور در استان شد

استاندار گیلان خواستار افزایش تولیدات صادرات محور در استان شد

عجب شیر پرس - استاندار گیلان گفت: بیش از ۱۶۶ هزار تن کالا به ارزش بیش از ۸۰ میلیون دلار در ۲ ماه نخست امسال از مرزهای استان صادر شده‌است و ایجاد واحدهای صنعتی برای تولید کالاهای صادرات محور، باید در دستور کار مسئولان امر باشد.

اهداکنندگان مستمر خون؛ حیات جاریه در رگ‌های جامعه

عجب شیر پرس - انیشتین جایی گفته بود آنگاه که دکتر بگوید مغز من از کار افتاده و زندگیم به پایان رسیده است، تلاش نکنید به شکل مصنوعی و با استفاده از دستگاه، زندگی را به من برگردانید بلکه بگذارید جسمم به دیگران کمک کند تا به حیات خود ادامه دهند.

۱۷۵ میلیاردتومان پروژه عمرانی در انزلی پارسال بهره برداری شد

عجب شیر پرس - فرماندار بندر انزلی گفت : با همه محدودیت ها و تنگناهای بودجه ای دولت پارسال ۱۷۵ میلیارد تومان پروژه عمرانی در سطح این شهرستان به بهره برداری رسید.
مرکز درمانی امام رضا (ع) ناوگان شمال گشایش یافت

مرکز درمانی امام رضا (ع) ناوگان شمال گشایش یافت

عجب شیر پرس - مرکز جراحی محدود امام رضا (ع) ناوگان شمال نیروی دریایی با حضور امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی در بندرانزلی افتتاح شد .
دفاع بیولوژیک ارتش در ۲۴ استان و رفع آلودگی ۱۰۰ شهر

دفاع بیولوژیک ارتش در ۲۴ استان و رفع آلودگی ۱۰۰ شهر

عجب شیر پرس - رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در سطح ۲۴ استان در جریان شیوع ویروس کرونا سامانه دفاع بیولوژیکی را شکل دادیم و عملیات گندزدایی و رفع آلودگی در بیش از ۱۰۰ شهر انجام شد.
پارسال ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات به فعالان بخش چای پرداخت شد

پارسال ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات به فعالان بخش چای پرداخت شد

عجب شیر پرس - رئیس سازمان چای کشور گفت : پارسال ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات به فعالان بخش چای پرداخت شد که سهم کشاورزان از این رقم ۲۵ میلیارد تومان و مبلغ پرداختی به کارخانه داران ۳۰ میلیارد تومان بود.
دولت لایحه ویژه تولید ارائه دهد جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی:

دولت لایحه ویژه تولید ارائه دهد

عجب شیر ما - عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دولت لایحه ویژه تولید ارائه دهد ،گفت: نباید احکام قانونی دربرنامه اقتصادی تثبیت شود که ضمانت اجرایی نداشته باشد و این درحالی است که قبل از تثبیت قانون باید بسترهای لازم جهت تولید داخلی مهیا شود.
ضرورت ایجاد جاذبه های نرم افزاری برای حضور جوانان در مساجد استاندار گیلان تاکید کرد؛

ضرورت ایجاد جاذبه های نرم افزاری برای حضور جوانان در مساجد

عجب شیر ما - استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت ایجاد جاذبه های نرم افزاری برای حضور گسترده نوجوانان و جوانان در مساجد گفت: جوان امروز، نیازمند ابزار نوین است و باید زمینه های ایجاد سیستم های نرم افزاری برای حضور آنان فراهم شود.