جمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - September 22 2023
رفع اصلی‌ترین چالش جهاد دانشگاهی در ارائه خدمات با مولدسازی در جلسه‌ای با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم مطرح شد؛

رفع اصلی‌ترین چالش جهاد دانشگاهی در ارائه خدمات با مولدسازی

عجب شیر پرس - رئیس جهاد دانشگاهی استان قم از کمبود ساختمان به عنوان مانع اصلی ارائه خدمات بیش‌تر در جهاد دانشگاهی یاد کرد که رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم در واکنش به این موضوع گفت: این مشکل را می‌توان در مسیر اجرای طرح مولدسازی رفع کرد.
ماحصل مدیریت مصرف دو هفته‌ای قمی‌ها مشخص شد مدیرعامل شرکت گاز استان قم مطرح کرد؛

ماحصل مدیریت مصرف دو هفته‌ای قمی‌ها مشخص شد

عجب شیر پرس - مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: طی هفته‌های اخیر که شاهد اعمال محدودیت‌هایی در استان بودیم توانستیم به میزان 10 درصد صرفه‌جویی و کاهش مصرف را داشته باشیم.
ادارات قم از هفته آینده تا پایان دی از ساعت ۹ شروع به کار می‌کنند

ادارات قم از هفته آینده تا پایان دی از ساعت ۹ شروع به کار می‌کنند

عجب شیر پرس - معاون توسعه و منابع استانداری قم در نامه‌ای به مدیران دستگاه اجرایی استان اعلام کرد: به منظور رعایت الگوی مصرف گاز ادارات قم از هفدهم تا پایان دی از ساعت ۹ صبح کار خود را آغاز می‌کنند.
طرح یاریگران زندگی در ۶۰ درصد از مدارس قم در حال اجراست کارشناس پیشگیری از اعتیاد آموزش‌وپرورش قم:

طرح یاریگران زندگی در ۶۰ درصد از مدارس قم در حال اجراست

عجب شیر پرس - کارشناس مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش قم گفت: طرح یاریگران زندگی عنوان طرحی است که در سال‌های گذشته به مدارس ابلاغ ‌شده و در حال حاضر در ۶۰ درصد از مدارس استان در حال اجراست.
خواهر و برادر کلاهبردار در قم دستگیر شدند

خواهر و برادر کلاهبردار در قم دستگیر شدند

عجب شیر پرس - فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری خواهر و برادری خبر داد که با عنوان کمک خیرخواهانه به مستمندان و نیازمندان مبلغ ۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کردند.
رئیس جهاد کشاورزی قم:

۶۴ هزار هکتار عرصه‌های کشاورزی قم قابل کشت است

عجب شیر پرس - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم با بیان اینکه در این استان یک عرصه ۱۰۴ هزار هکتاری را مدیریت می‌کنیم گفت: از این وسعت تنها ۶۴ هزار هکتار به دلیل محدودیت منابع آبی تحت پوشش کشاورزی است.
۲۹۵ هزار دانش‌آموز قمی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

۲۹۵ هزار دانش‌آموز قمی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

عجب شیر پرس - زنگ اول مهر با حضور مسوولان آموزش‌وپرورش استان قم و تولیت حرم حضرت معصومه(س) به‌صورت نمادین در هنرستان دخترانه فدک قم و به‌صورت هم‌زمان در تمام مدارس این استان نواخته شد و ۲۹۵ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
آورده اولیه ۲۷ هزار متقاضی مسکن نهضت ملی در قم واریز شد سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قم:

آورده اولیه ۲۷ هزار متقاضی مسکن نهضت ملی در قم واریز شد

عجب شیر پرس - سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: تاکنون به ۳۰ هزار و ۷۸۰ متقاضی مسکن نهضت ملی پیامک واریز آورده اولیه ارسال شده‌است که ۲۷ هزار متقاضی آورده اولیه را واریز کرده‌اند.
مصرف بنزین در قم به‌صورت غیرقابل انتظاری افزایش یافته است مدیر شرکت فرآورده‌های نفتی قم:

مصرف بنزین در قم به‌صورت غیرقابل انتظاری افزایش یافته است

عجب شیر پرس - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم با اشاره به افزایش مصرف بنزین به‌صورت غیرقابل انتظار در این استان، گفت: قم در اردیبهشت‌ماه امسال در مقایسه با دوره‌های گذشته بالاترین نرخ رشد مصرف بنزین و در خردادماه رتبه دوم نرخ رشد مصرف CNG را در سطح کشور ثبت کرد.
اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی درقم اهدا شد

اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی درقم اهدا شد

عجب شیر پرس - کارشناس مسئول واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی قم گفت:‌ ششمین اهدای عضو ماندگار این استان درسالجاری توسط خانواده یک بیمار مرگ مغزی انجام شد.