جمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - September 22 2023
کرمانشاه همچنان پیشتاز تولید نخود کشور

کرمانشاه همچنان پیشتاز تولید نخود کشور

عجب شیر پرس - به دنبال شکسته شدن رکورد ۲۰ ساله تولید گندم در کرمانشاه، کسب رکورد بیشترین میزان تولید محصول جو برای نخستین بار در کشور در سال زراعی جاری این استان توانست به موفقیت دیگری دست یافته و در تولید نخود امسال نیز همچون سال های گذشته رتبه نخست را در کشور بدست آورد.
ذخیره سدهای کرمانشاه بیشتر شد

ذخیره سدهای کرمانشاه بیشتر شد

عجب شیر پرس - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از افزایش درصد پُرشدگی سدهای استان به بیش از ۶۶ درصد خبر داد و گفت: آورد سدهای کرمانشاه از ابتدای سال آبی جاری تا کنون بیش از یک میلیارد مترمکعب بوده است.
ارجاع ۲۱۳ پرونده یلدایی به تعزیرات حکومتی

ارجاع ۲۱۳ پرونده یلدایی به تعزیرات حکومتی

عجب شیر پرس - مدیر تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت : در طرح نظارتی یلدا ۲۱۳ پرونده به این اداره ارجاع داده شد.
نظارت بر بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا تشدید می‌شود سرپرست معاونت اقتصادی استانداری:

نظارت بر بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا تشدید می‌شود

عجب شیر پرس - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: در آستانه شب یلدا نظارت بر بازار استان به منظور توزیع عادلانه کالاها با قیمت های مصوب تشدید می شود.
استاندار کرمانشاه: صادرات تولیدات استان به کشور عراق باید گسترش یابد

استاندار کرمانشاه: صادرات تولیدات استان به کشور عراق باید گسترش یابد

عجب شیر پرس - استاندار کرمانشاه بر حفظ و گسترش صادرات تولیدات استان در بازار عراق تاکید کرد و گفت: خانه صنعت و معدن کرمانشاه در راستای توسعه بازار صادرات تولیدات استان باید نقش پویا و فعال‌تری ایفا کند و نظارت بر کیفیت محصولات را ارتقا ببخشد.
وجود ۶۱۶ بیمار دیالیزی در استان کرمانشاه

وجود ۶۱۶ بیمار دیالیزی در استان کرمانشاه

عجب شیر پرس - مسئول انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان کرمانشاه از وجود ۶۱۶ بیمار دیالیزی در استان خبر داد و گفت : تاکنون ۱۷۵۰ بیمار هم در استان پیوند کلیه انجام داده‌اند.
شکستگی دریچه سدگاوشان ترمیم شد مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه:

شکستگی دریچه سدگاوشان ترمیم شد

عجب شیر پرس - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به شکستگی دریچه خروجی سدگاوشان در هفته گذشته ، گفت: این شکستگی توسط تیم‌هایی از شرکت‌های آب منطقه ای و آبفا به سرعت ترمیم شد.
حدود هزار میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کرمانشاه اختصاص یافت رهاورد سفر رییس جمهور به کرمانشاه

حدود هزار میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کرمانشاه اختصاص یافت

عجب شیر پرس - رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در سفر رییس جمهور به استان حدود هزار میلیارد تومان به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی تخصیص داده شد که پس از به ثمر رسیدن این پروژه‌ها در طول امسال و سال بعد، خدمات بسیار خوبی در این حوزه برای مردم خواهیم داشت.
سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه منجر به رفع محرومیت‌ شهرستان دالاهو می‌شود سرپرست فرمانداری دالاهو:

سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه منجر به رفع محرومیت‌ شهرستان دالاهو می‌شود

عجب شیر پرس - سرپرست فرمانداری دالاهو گفت: سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان کرمانشاه به طور یقین منجر به محرومیت‌زدایی از منطقه و تخصیص اعتبارات خوبی برای تکمیل و اجرای طرح‌های نیمه تمام و زیرساختی این شهرستان می‌شود.
دادستان برای حمایت از کودکان کار کرمانشاه دستور فوری صادر کرد

دادستان برای حمایت از کودکان کار کرمانشاه دستور فوری صادر کرد

عجب شیر پرس - دادستان کرمانشاه با اشاره به تصویب قانون حمایت از اطفال و نوجوانان در سال ۱۳۹۹، گفت: در سند تحول قضایی نیز پدیده ضد اجتماعی کودکان کار اعم از زباله گردی، تکدی‌گری، ولگردی، دست فروشی، کار در مراکز تولیدی و صنعتی به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته است.