جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - December 02 2022
وجود ۶۱۶ بیمار دیالیزی در استان کرمانشاه

وجود ۶۱۶ بیمار دیالیزی در استان کرمانشاه

عجب شیر پرس - مسئول انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان کرمانشاه از وجود ۶۱۶ بیمار دیالیزی در استان خبر داد و گفت : تاکنون ۱۷۵۰ بیمار هم در استان پیوند کلیه انجام داده‌اند.
شکستگی دریچه سدگاوشان ترمیم شد مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه:

شکستگی دریچه سدگاوشان ترمیم شد

عجب شیر پرس - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به شکستگی دریچه خروجی سدگاوشان در هفته گذشته ، گفت: این شکستگی توسط تیم‌هایی از شرکت‌های آب منطقه ای و آبفا به سرعت ترمیم شد.
حدود هزار میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کرمانشاه اختصاص یافت رهاورد سفر رییس جمهور به کرمانشاه

حدود هزار میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کرمانشاه اختصاص یافت

عجب شیر پرس - رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در سفر رییس جمهور به استان حدود هزار میلیارد تومان به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی تخصیص داده شد که پس از به ثمر رسیدن این پروژه‌ها در طول امسال و سال بعد، خدمات بسیار خوبی در این حوزه برای مردم خواهیم داشت.
سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه منجر به رفع محرومیت‌ شهرستان دالاهو می‌شود سرپرست فرمانداری دالاهو:

سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه منجر به رفع محرومیت‌ شهرستان دالاهو می‌شود

عجب شیر پرس - سرپرست فرمانداری دالاهو گفت: سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان کرمانشاه به طور یقین منجر به محرومیت‌زدایی از منطقه و تخصیص اعتبارات خوبی برای تکمیل و اجرای طرح‌های نیمه تمام و زیرساختی این شهرستان می‌شود.
دادستان برای حمایت از کودکان کار کرمانشاه دستور فوری صادر کرد

دادستان برای حمایت از کودکان کار کرمانشاه دستور فوری صادر کرد

عجب شیر پرس - دادستان کرمانشاه با اشاره به تصویب قانون حمایت از اطفال و نوجوانان در سال ۱۳۹۹، گفت: در سند تحول قضایی نیز پدیده ضد اجتماعی کودکان کار اعم از زباله گردی، تکدی‌گری، ولگردی، دست فروشی، کار در مراکز تولیدی و صنعتی به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته است.
پویش هر «حاجی یک حامی» در کشور راه‌اندازی شود فعال فرهنگی اجتماعی:

پویش هر «حاجی یک حامی» در کشور راه‌اندازی شود

عجب شیر پرس - فعال فرهنگی و اجتماعی و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمانشاه با اشاره به مشکلات متعدد معیشتی ایتام، فرزندان محسنین، کودکان کار و بد سرپرست در سطح جامعه، با توجه به اینک حاجیان تا حدی تمکن مالی دارند، خواستار راه اندازی پویش« هرحاجی یک حامی» در سطح کشور شد.
پیگیر تصویب طرح جامع منطقه آزاد تجاری قصرشیرین هستیم نماینده مجلس:

پیگیر تصویب طرح جامع منطقه آزاد تجاری قصرشیرین هستیم

عجب شیر پرس - نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگر تصویب طرح جامع منطقه آزاد تجاری قصرشیرین هستیم چون این شهرستان مرزی با داشتن ظرفیت‌های فراوان شرایط را برای پیشرفت و توسعه دارد.
شهر اختلافات را کم کنند رشیدی:

شهر اختلافات را کم کنند

عجب شیر پرس - عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه مخالف انحلال شورای شهر هستیم گفت: مردم رای داده‌اند و اکنون باید از این رای صیانت کرد، مردم رای به انحلال و یا تعلیق شورای شهر نداده‌اند بلکه با رای خود خواهان اداره صحیح شهر و توسعه همه جانبه آن هستند.
چهار هزار دز واکسن کرونا در قصرشیرین تزریق شده است

چهار هزار دز واکسن کرونا در قصرشیرین تزریق شده است

عجب شیر پرس _ رییس شبکه بهداشت و درمان قصرشیرین گفت: تاکنون چهار هزار دز واکسن کرونا برای گروه‌های سنی مختلف در این شهرستان بر اساس اولویت بندی وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا تزریق شده است.
بانک ملی بیش از ۲۳هزار میلیارد ریال تسهیلات در کرمانشاه پرداخت کرد

بانک ملی بیش از ۲۳هزار میلیارد ریال تسهیلات در کرمانشاه پرداخت کرد

عجب شیر پرس _ رییس اداره امور شعب بانک ملی استان کرمانشاه گفت: ۵۸هزار و ۸۲۶ فقره تسهیلات به ارزش ۲۳ هزار و ۲۷۶ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال در ۱۶ ماه اخیر جهت رفع نیازمندی‌های اقشار متوسط و ضعیف در بخش‌های کشاورزی ،صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی و خدمات در استان پرداخت شده است.