جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۴۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
عجب شیر پرس - شهردار منطقه ۴ کرمانشاه گفت: اولین پیاده راه کرمانشاه تا آخر تابستان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
اولین پیاده راه کرمانشاه تا آخر تابستان به بهره‌برداری می‌رسدبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از مهر، بیژن مرادی در خصوص پروژه پیاده راه پارکینگ شهرداری اظهار داشت: این اولین پیاده راه شهر کرمانشاه است.

وی افزود: در فاز اول ۸۰ متر از کار در بهمن ماه ۹۸ انجام شد و به دلیل برودت هوا از ۱۰ اسفند دوباره کار را شروع کردیم و حدود ۱۲۰ متر از کار را آماده کردیم.

شهردار منطقه ۴ کرمانشاه با بیان اینکه تا کنون این پروژه حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: ۲۰ درصد باقیمانده کار به محض اتمام کار امور آب، در قطعه آخر آغاز خواهد شد.

وی بیان داشت: در این پروژه یک خط ویژه حمل و نقل عمومی برای موارد ضروری و عبور آمبولانس تعبیه شده است و مابقی مسیر به صورت پیاده راه است و هیچ تردیدی در آن انجام نمی‌گیرد.

این مسئول گفت: همچنین نماز خانه، فضای سبز، مبلمان و ۱۰ چشمه سرویس بهداشتی در ضلع شرقی برای این مسیر در نظر گرفته شده است.

مرادی در خصوص اعتبار این طرح گفت: در سال ۹۸ حدود ۵۰۰ میلیون تومان به این طرح اختصاص داده شد و برای اتمام آن ۴۰۰ میلیون تومان دیگر نیاز است.

شهردار منطقه ۴ کرمانشاه خاطر نشان کرد: این علاوه بر اینکه در بحث رفع معضلات ترافیک بسیار مؤثر است یک جاذبه گردشگری نیز محسوب می‌شود و به اقتصاد این منطقه هم کمک می‌کند و موجب رونق کسب و کار صنوف این مسیر می‌شود.

وی بیان داشت: فاز دوم این پروژه تا اواخر تابستان به اتمام خواهد رسید و در همین راستا تلاش می‌کنیم بقیه مسیر یعنی تا میدان آزادی را نیز تبدیل به پیاده راه کنیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: