يکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - September 25 2022
کد خبر: ۹۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
قالیباف در صحن علنی:
عجب شیر پرس - رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مجلس همیشه قدردان زحمات مدافعان سلامت بوده و هست و در مسیر حل مشکلات آنها وظیفه دارد تلاش کند.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (سه شنبه 25 مردادماه) مجلس شورای اسلامی گفت: از همه کسانی که در دوره کرونا زحمت کشیدند و تلاش کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و این افتخار را برای جمهوری اسلامی و مخصوصا دولت فراهم کردند که در یک دوره 80 روزه، بیش از 80 درصد را تحت پوشش واکسن قرار دهند، همین جا از شهدای سلامت نیز یاد می‌کنم.

وی افزود: همچنین به همه خانواده‌های شهدای سلامت سر تعظیم فرود می‌آورم و تسلیت و تعزیت مجدد خود را به همه این خانواده های عزیز و بازماندگان این شهدا عرض می‌کنم و بی‌شک اگر امروز نیز سوالی در مورد واکسیناسیون در مجلس مطرح بود، بحث در مورد برخی داروهای خاص و موضوعات خاص بود نه خدای نکرده قدرنشناسی نسبت به زحمات کشیده شده.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رأی مجلس به سوال مطرح شده، گفت: مجلس با رأی خود نشان داد نسبت به موضوع واکسیناسیون و عملکرد دولت و عزیزان مدافعان عرصه سلامت همیشه قدردان بوده و هست و وظیفه دارد در مسیر حل مشکلات آنها تلاش کند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: