چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - February 08 2023
کد خبر: ۹۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
عجب شیر پرس - مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۶۱۰ آسیب دیده از سیلاب استان در ۶۵ روستا توسط نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند و این روند همچنان تداوم دارد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، علیرضا میربهاء الدین روز چهارشنبه اظهارداشت: در پی بارندگی‌های اخیر در جنوب استان اقدامات جمعیت هلال احمر از ۱۴ تا ۲۱ تیرماه به ۶۵ روستا در شهرستان‌های خاش، ایرانشهر، نیکشهر، سرباز و مهرستان انجام گرفت.
وی بیان کرد: خدمات امدادرسانی به ۶۵ روستا در جنوب سیستان و بلوچستان توسط ۴۵ تیم عملیاتی به همراه ۱۹۸ نجاتگر و کارکنان و ۴۶ خودرو عملیاتی انجام گرفته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان تعداد آسیب دیدگان را ۶۱۰ نفر اعلام کرد که از این تعداد ۳۵۶ نفر در چادرهای هلال احمر اسکان داده شدند.
وی ادامه داد: ۸۳ دستگاه چادر امدادی، ۱۱۳ تخته موکت،۲۹۳  تخته پتو، ۲۸۶ کیلوگرم نایلون،۱۸۱ بسته سبدغذایی، ۴۰۰ کیلوگرم برنج، ۳۸۴ قوطی کنسروجات، فانوس، ست بهداشتی، قند و شکر، والور از جمله اقلام توزیع شده بین آسیب دیدگان از سیل و آبگرفتی در جنوب استان بوده است.
میربهاء الدین اظهارداشت: خدمات امدادرسانی جهت آسیب دیدگان همچنان ادامه دارد و نجاتگران هلال احمر تا پایان سیل و آبگرفتگی  در کنار آسیب دیدگان خواهند بود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: