چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - February 08 2023
کد خبر: ۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
معاون رییس جمهور:
عجب شیر پرس- معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شبکه سلطه جهانی به نظام حقوقی تبدیل شده است تا برای اینکه ملت های مستقل جهان را منزوی، وابسته و پشیمان کنند، افزود: راه مقابله با این حربه، ایجاد یک جریان مردمی مدافع حق در جهان است،که پیشتر امام راحل(ره) انجام داد.

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ٧٢ نفر از یاران باوفایش در مصلی امام خمینی (ره) رشت اظهار داشت: پیروزی ملت ایران اگر مراقب داخل باشد، در صراط مستقیم بایستد و استقامت کند، قطعی است.

وی با بیان اینکه گاهی نفوذی های ما نمی دانند که نفوذی هستند، افزود: امنیت و اقتصاد همین نفوذی‌های ناآگاه وابسته به خون شهدا است اما دلداده غرب هستند و باورهایشان تغییر کرده است.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان داشت: تاریخ ملت ایران نشان داد که ما هیچ وقت در مقابل هیچ دشمن خارجی، جز با خیانت داخلی ها، شکست نخورده‌ایم.

قاضی زاده هاشمی در ادامه با بیان اینکه خیلی ها گشایش امور را در این می دانند که ما به اردوگاه غرب برگردیم و وابستگی داشته باشیم، افزود: بعضی افراد با دلسوزی این حرف ها را می‌گویند اما تاریخ بیانگر دشمنی های آمریکایی ها و غربی ها علیه ملت ایران است.

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه عزت ملت ایران مایه خشم دشمنان است، اظهار داشت: اروپایی ها و غربی ها با همه هیمنه شان با همدستی آمریکایی ها تلاش کرده اند تا راه نفس ما را بگیرند اما خدا راه نفس آنها را گرفته است. 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی افزود: شهید بهشتی در مظلومیت به سر می برد، چندین سال او را ترور معنوی و شخصیتی کردند چون از پس این کار بر نیامدند او را با حذف فیزیکی به شهادت رساندند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: