شنبه ۰۴ تير ۱۴۰۱ - June 25 2022
کد خبر: ۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
عجب شیر پرس - رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره زمان افزایش حقوق بازنشستگان و واریز آن به حساب این افراد توضیح داد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، علی دهقان کیا درباره آخرین رایزنی‌های صورت گرفته جهت افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401، اظهار کرد: در این زمینه دو جلسه برگزار شده و تأکید کانون بازنشستگان بر این است که حقوق بازنشستگان متناسب با حقوق شاغلین افزایش یابد.
وی با بیان اینکه در اواخر سال گذشته شورای عالی کار برای حداقل‌بگیران 57.4 درصد و سایر سطوح 38 درصد به همراه 500 هزار تومان به عنوان مبلغ ثابت برای افزایش حقوق شاغلان در نظر گرفته است، گفت: بازنشستگان هم انتظار دارند حقوقشان همانند شاغلین در سال 1401 افزایش یابد.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران با بیان اینکه پس از مشخص شدن افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری به سراغ ادامه متناسب‌سازی خواهیم رفت، افزود: در این بخش نیز امیدواریم دولت منابع مورد نیاز را در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار دهد تا شاهد اجرای مراحل بعدی متناسب‌سازی باشیم.
دهقان کیا در پاسخ به این پرسش که چه زمانی حقوق بازنشستگان افزایش خواهید یافت، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود این افزایش از اردیبهشت ماه عملیاتی شود و مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ماه با حقوق اردیبهشت به حساب بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: