سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - January 18 2022
کد خبر: ۸۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
شاکری:
عجب شیر پرس - نماینده تهران در مجلس گفت:دادستان تهران باید به ترک فعل بانک‌ها در عدم پرداخت وام ودیعه مسکن ورود کند و به آن رسیدگی کند.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره عدم پرداخت وام ودیعه مسکن از سوی بانک‌ها، گفت:اخیراً شنیده که بانک‌ها سخت‌گیری‌های درباره پرداخت این وام به متقاضیان دارند که این قضیه سابقه قبلی هم دارد.
وی با بیان اینکه درباره پرداخت وام ودیعه مسکن با وزیر راه و شهرسازی صحبت‌های داشتیم، ادامه داد: آقای رستم قاسمی و معاون مربوطه وی در کمیسیون حضور یاقتند و توضیحاتی را ارائه کردند، واقعا سخت‌گیری‌های که بانک درباره پرداخت وام‌های که به زندگی مردم مربوط می‌شود نامعقول است.
نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: مردم بارها این موضوع را به نمایندگان منعکس کرده‌اند چرا بانک‌ها برای پرداخت وام‌های کلان به افراد خاص سخت‌گیری ندارند اما برای پرداخت وام‌های خرد سخت‌گیری‌های نامعقولی دارند.
عضو شورای عالی مسکن با بیان اینکه اخیراً شنیده شده که نه تنها برای وام ودیعه مسکن سخت‌گیری می‌شود بلکه این وام پرداخت هم نمی‌شود، افزود:وزیر راه و شهرسازی باید به جد به این موضوع وورد کند و اگر موفق نشد مشکل را حا کند از دادستانی تهران تقاضا دارم به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کند و به ترک فعلی که بانک‌ها انجام داده‌اند رسیدگی کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: مهلت پرداخت وام ودیعه مسکن به اتمام نرسیده است و این مهلت تمدید شده است و بانک‌ها موظف هستند این وام را پرداخت کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: