سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - December 07 2021
کد خبر: ۸۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان‌شرقی:
عجب شیر پرس - مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: اجرای طرح هادی و بهسازی مسکن روستایی موجب افزایش امید به زندگی در روستاها می‌شود.

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از مهر، تقی کرمی در بازدید از روستاهای «آتی کندی» و «حدادان» شهرستان کلیبر افزود: اقدامات بنیاد مسکن در روستاها منجر به رفع محرومیت در آنها شده و نقش مهمی در ماندگاری روستاییان در روستاها ایفا می‌کند.

وی اظهار کرد: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها و روستاییان نیز باید در اجرای طرح‌های بنیاد مسکن در روستاها با این بنیاد همکاری کنند تا از مزایای آنها زودتر بهره مند شوند.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه اصلاح معابر روستاهای شهرستان کلیبر نیازمند تخصیص اعتبارات بیشتر در مرحله دوم است، گفت: تعدادی از روستاهای استان بویژه روستاهای این شهرستان نیازمند بازنگری طرح هادی هستند.

حافظ باباپور افزود: در سال جاری اگر اعتبارات خوبی به این حوزه اختصاص داده شود یقیناً هم در اجرای متنوع طرح هادی روستایی و هم در بازنگری دیگر روستاهای مورد هدف اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: این بنیاد در کنار مردم و مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان، گام‌های مؤثری را در جهت عمران و آبادانی روستاهای استان برمی دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: بنیاد مسکن به عنوان متولی طرح‌های توسعه روستایی (طرح هادی روستایی و مقاوم سازی مسکن روستایی) نقش بسزایی در امر توسعه همه جانبه روستاها داشته است.

باباپور ادامه داد: این بنیاد قدم‌های مثبتی را برای بهبود وضعیت کلان جامعه روستایی برداشته و در نهایت موجب نگهداشتن جمعیت در روستاها و مهاجرت معکوس روستاییان به روستاها شده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: