دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - October 18 2021
کد خبر: ۸۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
با حکم وحیدی
عجب شیر پرس - وزیر کشور در حکمی «ابوطالب شفقت» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور منصوب کرد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، در حکم «احمد وحیدی» ‌ وزیر کشور به «ابوطالب شفقت» آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و شایستگی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور منصوب می‌نمایم.

وزیر کشور در ادامه این حکم گفت: ساماندهی و چابک سازی نیروی انسانی، پیگیری امور مربوط به ساختار سازمانی وزارت متبوع و استانداری‌ها، رسیدگی به امور بودجه‌ای برای تخصیص و جذب به موقع اعتبارات، سعی در جهت استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری و نظام مدیریت کیفیت در ستاد وزارت کشور و استانداری‌ها، کاهش هزینه‌های غیرضرور و صرفه جویی و اعمال مراقبت‌های لازم برای حفظ و نگهداری اموال و ابنیه از جمله مواردی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه ایزد منان و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاک دستی و فسادستیزی، قانونمداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در جهت نیل به آن تلاش و کوشش نمایید.

وحیدی در این حکم خاطرنشان کرد: توفیقات روزافزونتان را در راستای تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و اجرایی شدن برنامه‌ها و سیاستهای دولت مردمی در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

پیش از این «جواد ناصریان» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور را از ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۲ تاکنون بر عهده داشت.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: