دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - October 18 2021
کد خبر: ۷۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
پورابراهیمی:
عجب شیر پرس - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به بیان انتقاداتی نسبت به تعیین تکلیف نشدن تعیین رئیس کل بانک مرکزی پرداخت.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست علنی امروز چهارشنبه ۲۴ شهریورماه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی توضیحات طرح تسهیل صدور مجوز‌های کسب و کار در تذکری گفت: هر چند دولت سیزدهم در حال استقرار بوده و تغییرات مدیریتی به تدریج در حال انجام است، اما به نظر می‌رسد روند آن بسیار کند است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در حال بررسی موضوعات اقتصادی مانند تسهیل صدور مجوز‌های کسب و کار هستیم، افزود: در حال حاضر دولت در تصمیم گیری برای سازمان‌های اقتصادی و مجموعه‌های بزرگ تاخیر داشته و مطالبه جدی ما برای بهبود شرایط اقتصادی، تسریع در تعیین تکلیف این سازمان‌هاست.

وی با بیان اینکه تعیین رئیس بانک مرکزی مدت‌ها در بلاتکلیفی به سر می‌برد، از رئیس جمهور درخواست کرد که نسبت به تعیین تکلیف سازمان‌های اقتصادی و مجموعه‌های بزرگ تعجیل کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار مردم در دوره انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم در حوزه کسب و کار‌ها دچار وقفه شده است، تصریح کرد: رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت باید به این موضوع توجه کنند؛ یا افراد را ابقا کنند یا این موضوع را تعیین تکلیف کنند، اگر بلاتکلیفی در دوران انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم طولانی شود، برای کشور هزینه دارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: