جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۶۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
عجب شیر پرس - دوربین‌های طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوای پایتخت که بدلیل تعطیلات نوروز از ۲۹ اسفند ۹۹ خاموش شده‌بود از ساعت ۸:۳۰ امروز/ شنبه بار دیگر روشن شد.
دوربین‌های طرح ترافیک تهران روشن شد

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، با آغاز بکار رسمی فعالیت روزمره شهروندان دوربین های طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوای پایتخت از ساعت ۸:۳۰ امروز/ شنبه ۱۴ فروردین ماه روشن شد.

در شرایط کرونایی طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا ازساعت ۸:۳۰ صبح هر روز آغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت؛ اما روزانه بعد از ساعت ۱۴:۳۰ یک خروج رایگان برای شهروندان در نظر گرفته شده است.

همچنین طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح کنترل آلودگی هوا (همان زوج و فرد سابق) برقرار خواهد بود.

براین اساس ساعت طرح ترافیک پنجشنبه حذف شده و ساعت طرح کنترل آلودگی هوا (طرح زوج و فرد سابق) از ۸:۳۰ تا ۱۳ بعد از ظهر است.

به گزارش ایرنا، به طور معمول ۲ طرح «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا» یعنی زوج و فرد سابق و حلقه دوم طرح ترافیک در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود و شرط ورود به این محدوده‌ها و جلوگیری از جریمه مالکان خودروها، ثبت‌نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه «تهران من» و شارژ حساب شهروندی است.

محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور است و از سوی دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه نواب و چمران محدود می‌شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: