جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۴۹۸۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
عجب شیر پرس - رئیس پارک علم وفناوری استان اربیل از طراحی و ساخت تب سنج غیر تماسی با قابلیت‌های روز دنیا توسط فناوران پارک علم و فناوری استان اردبیل خبرداد.
طراحی و ساخت تب سنج غیر تماسی توسط فناوران اردبیلی

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایسنا، ابراهیم پور  اظهار کرد: این ترمومتر یا تب سنج لیزری توسط شرکت دانش بنیان رصا صدر مستقر در پارک اردبیل  با مدل MS4004 و همکاری شرکت GMT  با استفاده از توان داخلی و دارای تاییدیه‌های FDA و CE تولید می‌شود.

وی ادامه داد: از ویژگی‌هایی این دستگاه می‌توان به دقت 0.1 درجه  سانتی گراد محصول اشاره کرد که حاصل کالیبراسیون دقیق با مدرن ترین دستگاه‌های کالیبراسیون  می‌باشد.

به گفته وی مدل MS4004 دارای سنسور مادون قرمز به همراه لنزی که در دستگاه تعبیه شده است بطوریکه امکان سنجش دما از فاصله 10 سانتی متری را ممکن می‌سازد. که با افزایش فاصله بیش از 10 سانتی متر خطای فاحشی در اندازه گیری دما وجود نخواهد داشت. و همچنین امکان سنجش دمای اشیاء نیز در این دستگاه تعبیه شده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان ادامه داد: علاوه بر پایین بودن قیمت، محصول دارای کیفیت بیشتر در بین نمونه‌های موجود در بازار بوده و دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش که این شرکت در حال تولید روزانه 100 دستگاه از این محصول است که توان افزایش  تولید روزانه  به 300  دستگاه  را دارا می‌باشد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: