سه‌شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - November 29 2022
کد خبر: ۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۴
جاده تبریز ـ اهر
عجب شیر ما - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به دنبال برخورد خودرو سواری پراید با دو عابر پیاده در جاده تبریز-اهر، سه راهی هریس، یکی از عابران پیاده جان خود را از دست داد.

به گزارش عجب شیر ما به نقل از فارس، حبیب حسینقلی‌زاده  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعت 18 امروز پنج‌شنبه بیست و ششم آذر به دنبال برخورد خودرو سواری پراید با دو عابر پیاده زن 50 ساله جان خود را از دست داد و عابر دیگر به اقدامات درمانی منتقل شد.

وی گفت: با اطلاع این حادثه به مرکز اپراتوری اورژانس 115 هریس، در جاده تبریز-اهر، سه راهی هریس، پایگاه فوریت‌های پزشکی «ینگجه» و «شیخ‌رجب» به محل اعزام شد.

حسینقلی‌زاده گفت: تکنسین‌های اعزامی با بررسی وضعیت مصدوم، فوت یکی از عابران پیاده زن را که به علت شدت حادثه در دم فوت کرده بود، تائید کردند و دیگر عابر پیاده مرد را با انجام اقدامات پیش‌بیمارستانی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال دادند.

وی افزود: تجمع در محل حوادث، احتمال بروز حوادث آتی را به دنبال دارد و همچنین ارائه خدمات امدادگران و عوامل انتظامی را با مشکل مواجه می‌کند.

برچسب ها: حادثه رانندگی ، اهر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: