جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۴۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
فرماندار:
عجب شیر پرس - فرماندار اردبیل گفت: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا ، قهوه‌خانه‌ها باید همچنان بسته بمانند و در صورت تخلف محل مورد نظر پلمب و با تخلف‌کنندگان برخورد قانونی خواهد شد
فرماندار: قهوه‌خانه‌های اردبیل همچنان بسته می‌مانند

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا،مسعود امامی یگانه  در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی اظهارداشت: هرگونه برگزاری مراسم در روستاها حتی به تعداد نفرات کم در منزل ممنوع است و بخشداری‌ها و دهیاری‌ها باید به این امر توجه داشته و از برگزاری مراسم جلوگیری کنند.

وی بر لزوم رعایت طرح فاصله‌گذاری در نانوایی‌ها تاکید کرد و افزود: در این زمینه کوتاهی‌هایی وجود دارد و دلسوزان جامعه گلایه‌مند هستند و گروه‌های بازرسی باید با همکاری نانوایی‌ها و مشتریان فاصله‌گذاری را به طور کامل اجرایی کنند. 

وی همچنین با اشاره به نصب تابلوی ظرفیت و گنجایش نفرات در فروشگاه‌ها و مراکز خرید گفت: اتاق اصناف و سازمان صمت باید در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند و با همکاری صاحبان اصناف از تجمع و شلوغی در این مراکز جلوگیری کنند.

فرماندار اردبیل خواستار افزایش مراقبت‌های نظارتی در شهرستان شد و افزود: در صورت نیاز ۴۶ گروه موجود را برای تامین بهداشت و سلامت مردم افزایش خواهیم داد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: