جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
فرمانده مرزبانی استان بوشهر:
عجب شیر پرس - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف چهار میلیارد و ۱۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال سوخت قاچاق در مرزهای آبی بوشهر خبر داد.

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از خبرگزاری مهر، سردار ولی‌الله رضایی نژاد اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و یک عملیات هدفمند یک فروند شناور در حوزه دریایی بوشهر حاوی سوخت قاچاق توسط نیروی مرزبانی استان بوشهر توقیف شد.

وی از کشف ۷۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی بوشهر خبر داد و افزود: دریابانان با به‌کارگیری تدابیر لازم و انجام اقدامات اطلاعاتی، شناور موردنظر را در لنگرگاه بوشهر مشاهده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر تصریح کرد: دریابانان در بازرسی دقیق از شناور، ۷۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ۱۱ نفر متهم را نیز دستگیر کردند.

رضایی نژاد بیان کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله کشف‌شده چهار میلیارد و ۱۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال برآورد شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مرزبانان، با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان‌یافته قاچاق سوخت، اجازه هیچ‌گونه فعالیت سودجویانه در مناطق ساحلی و دریایی را به قاچاقچیان نخواهند داد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: