جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۴۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
عجب شیر پرس - مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: ۲۹ راهبرد برای تحقق جهش تولید به عنوان شعار اعلامی امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در این شرکت هدفگذاری شده است.
۲۹ راهبرد برای تحقق جهش تولید در شرکت نفت گچساران تعیین شد

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، هوشنگ صیدالی اظهار داشت:برای دستیابی به اهداف طراحی شده در تولید، نگهداشت،حفظ سلامت کارکنان و کمک به محیط پیرامونی با اولویت بندی و تکمیل طرح های در دست اقدام برای پیشبرد اهداف سازمان با وجود موانع با بهره گیری از ظرفیت های موجود تمام توان خود را در اجرای برنامه‌های عملیاتی ، عملی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: نگهداشت ظرفیت تولید نفت و گاز مهمترین برنامه امسال برای تحقق جهش تولید در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ابراز داشت:پیگیری و راه اندازی پروژه های جمع آوری گازهای مشعل به منظور تامین خوراک پالایشگاه بیدبلند از دیگر برنامه های امسال خواهد بود که مقداری از گازهای جمع آوری شده برای فشار افزایی و تزریق در میادین گچساران و بی بی حکیمه نیز مصرف خواهد شد.

وی تاکید کرد: رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط کار و تدابیر لازم برای حفظ سلامت کارکنان تا شکست کامل ویروس کرونا از دیگر برنامه‌های مهم این شرکت در سال جاری است.

وی افزود: رفع نواقص و راه اندازی مخازن ، پیگیری و تسریع در احداث پروژه های فرآیندی در واحدهای نمک زدایی ، تعمیر توربین ها و راه اندازی تلمبه خانه نفت خام از دیگر برنامه های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سال ۱۳۹۹ است.

صیدالی از تولید و ارسال مقادیر زیادی گاز مایع به بندر امام و پتروشیمی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برنامه های عملیاتی و اجرایی در راستای شعار امسال با همکاری مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب و همت کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: این صنعت همچنان در جبهه اقتصادی و تولید پایدار در کنار مردم در شهرستان ،استان ، کشور و محیط های پیرامونی در حد توان و چارچوب قوانین  همواره تلاش می کند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت های مهم زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بوده و سهم عمده ای در تامین درآمدهای اقتصادی کشور را عهده دار است که با سیاست گذاری های شرکت ملی نفت ایران آمادگی کامل دارد که افزایش ظرفیت تولید را طبق برنامه‌های اعلام شده پیگیری و به سرانجام برساند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران  ۱ مخزن  شامل گچساران، بی بی حکیمه، بینک، پازنان، رگ سفید، نرگسی، سیاهمکان، گلخاری، چلینگر، گرنگان و خویز و رودک دارد.
مخزن پازنان  بیشتر به لحاظ وجود منابع عظیم گازی و تأسیسات مرتبط با آن دارای اهمیت است.
حوزه نفتی گچساران به عنوان یکی از بزرگترین میادین نفتی ایران شناخته می شود.
این شهرستان دومین شرکت تولید کننده نفت در منطقه جنوب است که افزون بر ۲۰ درصد نفت کشور را تولید می شود.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران در جنوب عربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: