جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - February 03 2023
کد خبر: ۴۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
عجب شیر پرس - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: مرکز راهیان نور این استان در راستای ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با کمک آموزش و پرورش راه‌اندازی می‌شود
مرکز راهیان نور کرمان راه اندازی می‌شودبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، سردار معروفی در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با وی به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه به فرمان امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: ماموریت آموزش و پرورش مهم و اساسی است و نگاه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مد ظله العالی به آموزش و پرورش فوق‌العاده و ویژه بوده و هست.
وی بیان کرد: ماموریت آموزش و پرورش حاکمیتی است و این دستگاه مهم نقش موثری در اعتلای فرهنگ کشور دارد.
معروفی اظهار کرد: نباید به نظام تعلیم و تربیت نگاه قومی و سیاسی داشته باشیم و  این دستگاه مهم و زیرساختی نباید دستخوش حوادث سیاسی و کوته نگر شود.
فرمانده سپاه ثارالله کرمان با بیان اینکه استحکام جامعه از آموزش و پرورش نشات می گیرد اظهار داشت: توجه به آموزش و پرورش زمینه ساز کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی است.
حسین معروفی تضاد بین خانواده، جامعه و مدرسه را سم فعالیت های تربیتی و فرهنگی دانست و بر ارتباط موثر خانواده و مدرسه تاکید کرد.
وی با اشاره به عضویت بیش از ۷۰ درصد فرهنگیان در بسیج اظهار داشت: با این ظرفیت ارزشمند مشکلی در ترویج فرهنگ ایثار شهادت در بین دانش آموزان نداریم.
معروفی از راه اندازی مرکز راهیان نور در کرمان در راستای ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رحمه الله علیه با همکاری آموزش و پرورش خبر داد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، دوم اردیبهشت ماه؛ سالروز تشکیل سپاه پاسداران با فرمانده سپاه ثارالله کرمان دیدار و گفت و گو کرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: