پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - June 08 2023
کد خبر: ۱۱۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی:
عجب شیر پرس - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در سفر استانی رییس‌جمهور و وزیر بهداشت به استان بوشهر هزینه بستری بیماران تحت پوشش نظام ارجاع از ۲۲ اسفند در بیمارستان‌های دولتی رایگان شد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایسنا، حسن ملکی‌زاده سه‌شنبه ۲۳ اسفند اظهار کرد: در این طرح مقرر شد بیماران دارای دفترچه بیمه سلامت که در روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر از مسیر نظام ارجاع و پزشک خانواده خود به بیمارستان های دولتی مراجعه می کنند هزینه بستری آنها رایگان شود.

وی اضافه کرد: سند ملی سلامت بخش که در مرحله نخست شامل طرح رایگان شدن بستری بیماران در استان بوشهر و دو استان محروم دیگر است، با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، رونمایی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  تصریح کرد: بر اساس این طرح در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و روستاهای سه استان بوشهر،خراسان جنوبی و کردستان اجرا می‌شود، در حوزه خدمات ضروری درمانی، اگر بیماران از طریق نظام ارجاع مراجعه کنند، هیچ پرداختی از جیب نخواهند داشت و خدمات در بیمارستان‌های دولتی به صورت رایگان به آنها ارائه می‌شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: