جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - June 14 2024
کد خبر: ۹۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
ادعای ترانسفر مارکت؛
عجب شیر پرس - بنا بر ادعای سایت ترانسفر مارکت سرمربی اسبق استقلال گزینه نخست هدایت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، روز گذشته (دوشنبه) کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران رای به عدم صلاحیت «دراگان اسکوچیچ» برای حضور در نیمکت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی داد تا رویای حضور در بزرگترین جشنواره فوتبال جهان برای این مربی کروات بر باد برود.

بعد از پایان این جلسه نام‌های زیادی برای حضور در راس تیم ملی فوتبال ایران مطرح شد. کارلوس کی‌روش، علی دایی، جواد نکونام، امیر قلعه‌نویی، برانکو ایوانکوویچ، کارلوس کی‌روش و یحیی گل‌محمدی از جمله این نفرات بودند.

البته کمیته فنی در جلسه برکناری اسکوچیچ، یک اقدام مهم دیگر انجام داد و آن رای به عدم صلاحیت فنی کی‌روش برای حضور  ملی ایران فوتبال ایران بود. در بین گزینه‌های خارجی نیز «برانکو ایوانکوویچ» نیز با تیم ملی فوتبال عمان قرارداد دارد و  اعلام کرده که قصد جدایی از این تیم ندارد.

پس از اعلام برکناری دراگان اسکوچیچ از هدایت تیم ملی فوتبال ایران سایت ترانسفر مارکت وی را مربی آزاد اعلام کرد و نوشت: این مربی کروات در فاصله چهار ماه مانده به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از مربیگری تیم ملی فوتبال ایران کنار گذاشته شد و به احتمال زیاد جانشین او یک گزینه داخلی است.

بنا بر ادعای این رسانه امیر قلعه‌نویی گزینه نخست هدایت تیم ملی فوتبال ایران است و جواد نکونام برای حضور در نیمکت تیم ملی در اولویت بعدی قرار داد. گزینه آخر جایگزینی دراگان اسکوچیچ هم علی دایی است.

دایی روز گذشته  اعلام کرده بود هیچ برنامه‌ای برای حضور در تیم ملی فوتبال ایران ندارد.

تیم ملی فوتبال ایران که با دراگان اسکوچیچ توانسته بود یکی از سریعترین صعودهای تاریخ خود را به جام جهانی جشن بگیرد در مسابقات قطر با تیم‌های فوتبال انگلیس، ولز و آمریکا هم‌گروه است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: