جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - June 14 2024
کد خبر: ۹۳۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲
عجب شیر پرس - علی دایی پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان را رد کرد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی دایی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران پیشنهاد نشستن دوباره روی نیمکت این تیم را در جام جهانی ۲۰۲۲ را رد کرد و حالا مسئولان فدراسیون باید به بررسی سایر گزینه ها ادامه دهند.

تیم ملی فوتبال ایران که با هدایت دراگان اسکوچیچ صعود زودهنگامی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشت روزهای پر آشوبی را پشت سر می گذارد، این آشوب ها از دل انقاد از سرمربی کرواتی آغاز شد و در پی شایعات اخراج او شدت گرفت تا به وزارت ورزش، مجلس، فدراسیون فوتبال و نیمکت تیم ملی رسید و باعث دو دستگی بازیکنان شد.

تیم ملی ایران در روزهایی که فاصله کوتاهی با جام جهانی دارد هنوز اردوی درخوری برگزار نکرده و حتی نتوانسته با تیم های آفریقایی به امضای قرارداد برای برگزاری دیدار تدارکاتی برسد و اکنون یک هرج و مرج دیگر را تجربه می کند و فدراسیون فوتبال که به تازگی عزل رئیس را از سرگذرانده هنوز درگیر حل اختلافات داخلی است.

به دنبال این اتفاقات چندین گزینه مانند علی دایی، جواد نکونام، امیر قلعه‌نویی، برانکو و کی روش برای نشستن بر نیمکت سرمربیگری مطرح شد.

درحالی که پیروزی و صعود تاریخ ساز عطایی در لیگ ملت های والیبال نظرات را به سمت جذب مربی ایرانی جلب کرده، علیدایی پیشنهاد هدایت تیم ملی را رد کرد و حالا فدراسیون باید دست به دامن گزینه هایی دیگری شود که اتفاق نظری روی آن ها وجود ندارد و احتمال بازگشتشان داد بسیاری را به آسمان بلند کرده است.

کی روش گزینه ای است که از سوی چند تن از ملی پوشان، وزارت ورزش و مجلس پیشنهاد شده اما فدراسیون فوتبال هنوز با او یک دل نیست و پیدر پی مذاکره با او را تکذیب می کند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: