جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - June 14 2024
کد خبر: ۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
عجب شیر پرس _ رییس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به روحیه جهادی رییس جمهوری، خواستار تسریع رسیدگی به معیشت مردم از سوی دولت شد و بر اولویت قراردادن اجرای آن تاکید کرد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله «احمد جنتی» روز پنجشنبه در هشتمین جلسه هیات رییسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از مردم برای حضور پرشور و آگاهانه در صحنه انتخابات ریاست جمهوری،  توجه به رفاه و امور معیشتی و اقتصادی مردم را انتظار خبرگان رهبری از دولت جدید عنوان کرد و افزود: رییس جمهوری حتما در این زمینه باید جهادی کار کند و خبرگان رهبری نیز باید مطالبه‌گر کار دولت باشد.

آیت الله جنتی تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری باید هم دولت را به مردم معرفی کند تا مردم قدر دولت را بدانند و هم دولت باید قدر این مردم را بداند چرا که ما مردم خوب و فهیمی داریم.
رییس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه فرصت چهار ساله خدمت به مردم در جایگاه ریاست جمهوری فرصت کوتاهی است، افزود: باید از این فرصت کوتاه برای خدمت به مردم حداکثر استفاده را کرد.

آیت الله جنتی با اشاره به وضعیت اسفناک کرونا در کشور بر تسریع در امور واکسیناسیون تاکید کرد.

رییس مجلس خبرگان رهبری با بیان به اینکه مسوولان کشور باید برای حل مشکلات اقتصادی به راه حل‌های کوتاه مدت بسنده نکنند، گفت: برنامه‌های دراز مدت برای حل مشکلات کشور باید مورد توجه قرار گیرد.

وی مردمی و انقلابی بودن را دو ویژگی اصلی مسوولان کشور برشمرد و افزود: تمامی افرادی که نقشی در سرنوشت مردم دارند، باید انقلابی و مردمی باشند و الگوی اصلی آنان در داشتن این دو ویژگی و خدمت به مردم مقام معظم رهبری است.

رییس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مردم از خبرگان بعنوان قشر روحانی و طلبه انتظار پیگیری مطالبات خود را دارند، گفت: خبرگان باید پیگیر مطالبات مردم باشد و ما تا آن جا که توان داریم رسیدگی به امور مردم را در اولویت کارهای خود قرار دهیم.

هشتمین جلسه مشترک هیات رییسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری هم اکنون با گزارش کمیسیون‌های مختلف ادامه دارد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: