دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - September 28 2020
کد خبر: ۵۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
عجب شیر پرس - کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 امروز دوشنبه 20 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از فارس، در این دوره کنکور ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تعداد ۶۹۴ هزار و ۴۱۷ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۴۴ هزار و ۵۵۸ نفر زن و ۳۴۹ هزار و ۸۵۹ نفر مرد هستند. آزمون در ۶ گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی برگزار شده است.

در نوبت صبح پنجشنبه ۱۶ مرداد ماه تعداد ۳۲۱ هزار و ۵۰۴ داوطلب در ۳۳کدرشتهامتحانی و در آزمون نوبت صبح جمعه ۱۷ مرداد ماه تعداد ۲۸۳ هزار و ۴۱۴ داوطلب در ۳۶کدرشتهامتحانی و در آزمون نوبت صبح شنبه ۱۸ مرداد ماه تعداد ۸۹ هزار و ۴۹۹ داوطلب در ۶۴ کد رشته آزمون خود را برگزار کردند.

همچنین امسال ۸۲ درصد داوطلبان کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را دریافت کردند به طوری که سال گذشته حدود ۸۵ درصد از داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده بودند.

سازمان سنجش آموزش کشور پس از پایان هر نوبت از آزمون کارشناسی ارشد با ارسال پیامکی از داوطلبان درباره نحوه رعایت دستورالعمل بهداشتی نظرسنجی کرد همچنین دفترچه سئوالات آزمون‌ها نیز روی سایت سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

همچنین کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ از عصر امروز دوشنبه ۲۰ مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه داوطلبان در آزمون نیز دهه دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. گزینش اولیه و نهایی داوطلبان بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی است.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: