پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - October 29 2020
کد خبر: ۵۴۹۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
عجب شیر پرس - اتحادیه جهانی کشتی هفته گذشته برای چندمین بار، تعطیلی تمامی رویدادهای کشتی را تمدید کرد تا همه چیز به نشست ویژه این اتحادیه در پایان سال ۲۰۲۰ موکول شود.
احتمال تعطیلی تمامی رویدادهای کشتی تا پایان سال ۲۰۲۰به گزارش عجب شیر پرس به نقل از مهر، پس از شیوع ویروس کرونا در سطح جهان و فراگیری بیماری کووید ۱۹ در تمامی کشورها، اتحادیه جهانی کشتی نیز با تبعیت از سازمان‌های بین‌المللی، تمامی رویدادهای رسمی خود را لغو و تعطیل کرد.

در ماه‌های ابتدایی شیوع ویروس کرونا، پیش بینی اتحادیه جهانی کشتی از تعطیلی رویدادهای رسمی اینگونه بود که شاید بتوان این بیماری خطرناک را پس از دو یا سه ماه پشت سر گذاشت و همه چیز را طبق برنامه جدید پیگیری کرد. اما محدودیت‌های کرونایی هر روز بیشتر شد و اتحادیه جهانی کشتی را بر آن داشت تا تعطیلی کشتی را هر از چندی، دوباره تمدید کند. بطوری که هفته گذشته طبق مصوبه جدید اتحادیه جهانی اعلام شد، تمامی رویدادهای کشتی تا روز ۱۰ آبان ماه تعطیل است. بدین ترتیب این بلاتکلیفی همچنان ادامه یافت و در حالی که قرار بود تعطیلی کشتی در روز ۱۰ شهریور ماه به پایان برسد، این روند تا روز ۱۰ آبان تمدید شد.

هر چند اتحادیه جهانی کشتی تاکنون سعی کرده روند تعطیلی کرونایی خود را دو ماه یک بار تمدید کند و نشان دهد این وضعیت ناامیدکننده چندان پایدار نیست، اما با ادامه این روند، رفته رفته به ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم و اصلاً بعید نیست لغو برنامه‌های رسمی کشتی تا پایان سال میلادی هم به طول بیانجامد.

جلسه ماهیانه کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی به تازگی به منظور بررسی شرایط و تصمیم‌گیری در خصوص رویدادهای برنامه‌ریزی شده ماه‌های سپتامبر و اکتبر برگزار شد. در این جلسه تاکید شد، اتحادیه جهانی کماکان بر شرایط قاره‌ها و کشورها نظارت کامل داشته باشد تا در صورت لزوم بتواند تصمیمات فوری را اتخاذ کند. البته قرار است این کمیته تا یک ماه آینده مجدداً به منظور بررسی امکان برگزاری رقابت‌های جهانی که برای ماه پایانی سال ٢٠٢٠ (آذرماه) برنامه‌ریزی شده نیز تشکیل جلسه دهد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: