چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - August 12 2020
کد خبر: ۵۴۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
عجب شیر _ برخی اخبار حاکی از آن است که شب گذشته جسد غلامرضا منصوری قاضی پیشین دستگاه قضایی از رومانی به کشور منتقل شده است.
آیا جسد قاضی منصوری به تهران منتقل شده است؟به گزارش عجب شیر پرس به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، برخی اخبار دریافت شده از انتقال جسد غلامرضا منصوری قاضی پیشین دستگاه قضایی از رومانی به کشور طی شب گذشته حکایت دارد.
بنابر این اخبار؛ پلیس رومانی گرچه همراه جسد منصوری ۲۹ صفحه گزارش شرح ماجرا را ارسال کرده، اما همچنان از تحویل تصاویر مربوط به دوربین‌های مداربسته هتل محل اقامت مقتول امتناع می‌کند که همین امر موجب تقویت شبهات طرح شده پیرامون این پرونده شده است.
غلامرضا منصوری یکی از متهمان پرونده فساد موسوم به پرونده اکبر طبری بود که در زمانی که برای معالجه در رومانی به سر می‌برد، در حادثه‌ای کاملا مشکوک کشته شد.
 صبح امروز جسد قاضی غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم مرتبط با پرونده معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه به کشور منتقل شد.
جسد نامبرده پس از اجرای تشریفات قانونی و انتقال از کشور رومانی به ترکیه و سپس از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور شد که بلافاصله با دستور معاون دادستان تهران جهت تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.
در گزارش پزشکی قانونی آمده است: با معاینه دقیق جسد و تصویربرداری و اقدامات پزشکی و تشخیصی صورت پذیرفته مشخص شد اولاً بر اساس ظواهر، جسد متعلق به آقای غلامرضا منصوری است، ثانیاً بررسی‌ها حاکی است که از مکان بلندی سقوط کرده است، چرا که شکستگی در سر و صورت و تنه (کتف راست و چپ و استخوان‌های صورت) با تصویر برداری رویت شد.
در ادامه نمونه‌های سم شناسی و آسیب شناسی اخذ شد و جهت احراز هویت علمی نمونه DNA از جسد اخذ تا با حضور اولیای دم تطبیق نمایی شود؛ لذا علت اصلی فوت پس از نتیجه آزمایشات اعلام خواهد شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: