چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - August 12 2020
کد خبر: ۵۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
عجب شیر پرس _ اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی بالاترین عملکرد اقدام مثبت در ارزیابی عملکرد دیدار‌های مردمی مدیران کل امور مالیاتی کشور را کسب کرد.
رتبه اول اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در ارزیابی دیدار‌های مردمیبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران  جوان، شریفی مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: نتایج بررسی، تجزیه و تحلیل عملکرد مدیران کل امور مالیاتی کشور در حوزه برگزاری برنامه‌های دیدار چهره به چهره در سه ماهه سوم ۹۸ توسط مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جهموری منتشر شد.
او افزود: بر اساس این گزارش، اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی بالاترین عملکرد اقدام مثبت را در بین ادارات سراسر کشور احراز نموده و رتبه نخست این ارزیابی را به دست آورد.
او  به نتایج این ارزیابی اشاره کرد و گفت: از ۷۳ مورد مراجعه مودیان برای دیدار چهره به چهره در بازه زمانی مورد ارزیابی، همه آن‌ها با اقدام مثبت اداره کل مواجه شده و ۱۰۰ درصد موارد مطروحه از سوی ملاقات شوندگان با عملکرد مثبت، حل و فصل گردیده است.
شریفی افزود: ملاقات‌های چهره در چهره با مردم به منظور انجام اقدامات شایسته جهت حل مشکل آنها، سبب ایجاد آرامش در بین شهروندان، افزایش اعتماد و مشارکت مردم در امور شهری و به طور کلی موجب تقویت و رضایتمندی عمومی و تکریم مودیان مالیاتی می‌شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: