شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - June 06 2020
کد خبر: ۴۵۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
طی پیام‌های جداگانه‌ای انجام شد؛
عجب شیر پرس _ رئیس جمهور و وزیر بهداشت، در پیام‌های جداگانه ای، از اقدامات بنیاد مستضعفان در برابر شیوع ویروس کرونا، تقدیر کردند.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از مهر، به دنبال اقدام انجام شده توسط این بنیاد پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، که در ۳ بخش تأمین تجهیزات پزشکی، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه از جمله مددجویان کمیته امداد، بهزیستی، سالمندان و معلولان، کارگران پسماند، کارکنان سازمان بهشت زهرا (س)، دست فروشان، کودکان کار و کسبه خرد انجام شد و همچنین تأمین بخشی از ملزومات کادر درمانی کشور صورت گرفت، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشور، در پیامی از این اقدامات بنیاد مستضعفان تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، در پی نوشت پیام رئیس جمهور آمده: «از اقدامات ارزشمند بنیاد در مبارزه با کرونا تقدیر می‌شود؛ توفیقتان روزافزون باد».

همچنین سعید نمکی وزیر بهداشت نیز طی پیام جداگانه ای از اقدامات بنیاد مستضعفان در مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور تقدیر و تشکر کرد.

با توجه به شیوع این ویروس در کشور، بنیاد در ۳ بخش تأمین تجهیزات پزشکی، حمایت از اقشار آسیب پذیر و تأمین ملزومات مورد نیاز در این مسیر اقداماتی را انجام داد که صرف نظر از ۲ ماه اجاره بهای املاک تجاری این بنیاد، کمک‌های چندین مرحله‌ای به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین تأمین و توزیع الکل، مواد ضدعفونی کننده و تجهیز چندین نقاهتگاه، بخشی از اقدامات بنیاد مستضعفان در این مدت بوده است.
 
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: