دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - July 06 2020
کد خبر: ۴۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
عجب شیر پرس _ رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مشارکت مردم در خانه‌نشینی و فعالیت‌های خودجوش در حوزه ضدعفونی معابر، تنها راه ریشه‌کنی بیماری کرونا در شهر است.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز  در جمع نیرو‌های داوطلب ضدعفونی شهر در محله قراملک، اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت مردم در قرنطینه خانگی و شهری و همچنین ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری توسط شهرداری تبریز، بتوانیم در عرض دو هفته با کاهش تردد این بیماری را ریشه‌کن کنیم.

اوبا اشاره به عملکرد شورای شهر در حوزه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز گفت: بودجه‌ای برای خرید محلول ضدعفونی و ماسک و دستکش در شورای شهر تصویب کردیم که به صورت رایگان هم در اختیار کارکنان و کارگران شهرداری و هم شهروندان قرار می‌گیرد.

او در ادامه خاطرنشان کرد: تلاش کردیم که مراجعات به شهرداری‌ها را به حداقل رسانده و تخفیف پروانه‌های ساختمانی را برای کاهش تردد شهروندان تمدید کنیم؛ فعالیت کارکنان شهرداری را هم به صورت شیفتی و دورکاری قرار تصویب کردیم و در مجموع تلاش می‌کنیم که با مشارکت مردمی این ویروس را ریشه‌کن کنیم.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: