سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - September 29 2020
کد خبر: ۴۳۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
مسابقات قهرمانی باشگاه های آذربایجان شرقی به کار خود پایان داد؛
برترین‌های مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه های استان آذربایجان شرقی که به میزبانی کلانشهر تبریز برگزار شد، مشخص گردیده و رئیس هیأت پرورش اندام آذربایجان شرقی در رابطه با شرکت کنندگان این مسابقات گفت: میزبان ورزشکارانی از شهرهای مختلف استان اردبیل، آذربایجان غربی، زنجان و نقاط مختلف آذربایجان شرقی بودیم و درحالی که مسابقات به نام استان آذربایجان شرقی برگزار می شد، در واقع میزبانی منطقه شمالغرب کشور را بر عهده داشتیم.

به گزارش خبرنگار ما، مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاه های استان آذربایجان شرقی به مناسبت یادواره سردارشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز روز های پنجشنبه و جمعه مورخه های ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه با استقبال خوب ورزشکاران از سراسر استان، تماشاگران پرشور و با حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار گردید.

ورزشکارانی در سطح کیفی بالا و تماشگرانی پرشور، جذابیت این مسابقات را دو چندان نموده و ورزشکاران در رقابتی نفس گیر و جذاب، به رقابت در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند.

رئیس هیأت پرورش اندام آذربایجان شرقی با اشاره به حضور 190 ورزشکار از منطقه شمالغرب کشور در این مسابقات که در 5 رشته به رقابت پرداختند، گفت: شاهد مسابقات بسیار زیبایی بودیم و دو رشته فیزیک ماسکولار و فیزیک کلاسیک هم بنابر ابلاغ فدراسیون از امسال به نحو احسنت برگزار گردید.

علی نیک رزم با بیان اینکه تیم استان برای مسابقات قهرمانی کشور و متعاقبا مسابقات آسیایی چین آماده می شد و به یکباره این مسابقات لغو شد اظهار کرد: انتظار داشتیم با تعداد شرکت کنندگان کمی مواجه شویم که خوشبختانه چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی شاهد شرکت کنندگانی در سطح قابل قبول و بالایی بودیم، مایع خوشحالی است که این مسابقات در استان ما و شهر تبریز برگزار گردید.

وی در رابطه با میزبانی این مسابقات ادامه داد: میزبان ورزشکارانی از شهرهای مختلف استان اردبیل، آذربایجان غربی، زنجان و نقاط مختلف آذربایجان شرقی بودیم و درحالی که مسابقات به نام استان آذربایجان شرقی برگزار می شد در واقع میزبانی منطقه شمالغرب کشور را بر عهده داشتیم.

دکتر نیک رزم تأکید کرد: تمام سعی مان بر این بود که از نظر کیفی، کورس داوری، تهیه سخت افزار و حتی نورپردازی سالن مسابقات در سطح کلاس کشوری باشد و امیدواریم شرکت کنندگان و تماشاگرانی که در سالن فتح خیبر حضور داشتند از امکانات موجود راضی بوده باشند.

ریاست هیأت پرورش اندام استان در انتها از مدیر کل و معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در راستای حمایت از برگزاری مسابقات فوق تشکر و قدر دانی نمود. 

در پایان از نفرات اول تا سوم و اورال مسابقات با اهداء حکم و مدال قهرمانی و همچنین از کمیته داوری، قهرمانان جهانی و کشوری و نیز اصحاب رسانه با اهدا لوح و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد.

نتایج مسابقات به شرح زیر است :

جوانان

امیر خاکیان، مهدی ادیب، رضا فرمند، سینا زمانی، سید عطا جلوند، محمد محسنی فر

پرورش اندام

۶۵ کیلو : بهرام عبدالحسینی ، بهمن جدی ، وحید سید نژاد

۷۰ کیلو : محمد محسنی فر ، مصطفی پالش ، فرهنگ قربان نژاد

۷۵ کیلو : جعفر فاتح ، سجاد شیری زاده ، حسن قاسمپور

۸۰ کیلو : سعید زارع ، رضا شیخی ، بهزاد شریفی

۸۵ کیلو : ابوالفضل صدقی ، مجتبی کهانی ، علی دبیری

۹۰ کیلو : مهدی خدایی ، علیرضا غلامی ، مهدی ادیب

۹۵ کیلو : امیر خاکیان ، حسین پاشازاده ، شاهرخ نعمتی

۱۰۰ کیلو : بهروز قره خانی ، جلال اصل بهاری ، محمدرضا عبدالصمدی

پیشکسوتان

۴۰ الی ۴۹ سال : علی فاخر ، رضا جلوه گر ، علی غفاری

۵۰ الی ۵۹ سال : محمدرضا ترابی

اورال پرورش اندام : مهدی خدایی

بادی کلاسیک

دسته اول : بهرام عبدالحسینی ، شهریار مومنی ، علی کبودی

دسته سوم : سجاد شیری زاده ، میر مجید واعظ حسینی ، محمد محسنی فر

دسته چهارم : کریم شفایی ، حسن قاسم پور ، رضا ناصری

دسته پنجم : امید سبکباری ، محمدرضا عبدالصمدی ، محمد مددی

فیزیک

دسته اول : رضا وحیدی فر ، علی نظری ، امیر رضا علیوند

دسته دوم : سالار هنرمند ، مهدی آرامش ، عمران مجرد

دسته سوم : مسعود آذرگون ، نیما شریفی ، کسری احمدزاده

دسته چهارم : مهدی ناصری ، محسن وکیلی ، امین مصطفایی

دسته پنجم : رضا آقبلاغی ، کوشا پهلوان زاده ، علی اژدری

فیزیک کلاسیک

دسته اول : دانیال حق پرست ، بهمن جدی ، سید عطلا جلوند

دسته سوم : سجاد سیری زاده ، رضا شیخی ، بهزاد شریفی

دسته چهارم و پنجم : حسین پاشازاده ، کریم شفایی ، محمدرضا عبدالصمدی

ماسکولار

دسته اول : علی نظری ، ابراهیم صالحی ، تورج پالش

دسته دوم : مجتبی خلقی ، رضا ناصری ، رامین ابراهیمی

نتایج تیمی

پرورش اندام : تیم ویوا الف ، تیم ویوا ب ، تیم تابانی

بادی کلاسیک : تیم ویوا الف ، تیم ویوا ب ، تیم رویال

فیزیک : تیم ویوا الف ،تیم ویوا ب ، تیم تابانی

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: