سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - September 29 2020
کد خبر: ۴۳۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
عجب شیر پرس - فرماندار چاراویماق از افتتاح نخستین کارخانه گچ سفید شمالغرب کشور در این شهرستان همزمان با دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای احداث این واحد تولیدی ۶ میلیارد تومان هزینه شده است.
نخستین کارخانه گچ سفید شمالغرب کشور آماده بهره‌برداری استبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، صابر تقویمی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان چاراویماق اظهار داشت:با افتتاح این طرح برای بیش از ۲۰ نفر بصورت مستقیم و برای بیش از ۵۰ نفر بصورت غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد می شود.

وی به دیگر طرح های دهه فجر امسال در چاراویماق اشاره کرد و گفت: همچنین ۴۰ طرح عمرانی دیگر در طول ایام دهه فجر در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار چاراویماق از عدم پرداخت هزینه انشعابات توسط ادارات و ساکنین خانه های سازمانی شهرستان انتقاد کرد و گفت: تا پایان بهمن ماه باید تمامی هزینه های انشعابات ادارات و ساکنان خانه های سازمانی پرداخت شوند.

تقویمی به انتخابات اسفند ماه امسال و فضای شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در شهرستان آماده است و تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان در این خصوص همکاری های لازم را دارند.

شهرستانچاراویماقدارای ۲ بخش به نام‌های مرکزی شامل دهستان‌هایچاراویماقمرکزی،چاراویماقجنوب غربی، ورقه وقوریچای شرقی و شادیان شامل دهستان‌هایچاراویماقشرقی وچاراویماقجنوب شرقی، یک نقطه شهری به نام قره‌آغاج و ۲۴۸ آبادی است

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: