پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - October 29 2020
کد خبر: ۴۳۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
عجب شیر پرس - با قطعی شدن صعود تیم فوتسال گیتی پسند به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال، چهره سه تیم دیگر امروز مشخص خواهد شد.
سه فینال برای حذف سه مدعی لیگ برتر فوتسالبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایسنا، بازی‌های برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال عصر دوشنبه برگزار شد که طی آن گیتی پسند با شکست دادن محمد سیمای قم در اصفهان موفق شد صعود خود به مرحله نیمه نهایی را قطعی کند اما با شکست هر سه تیم پیروزی دور رفت در بازی برگشت، تکلیف تیم‌های صعودکننده به بازی سوم کشیده شد.

مس سونگون- حفاری خوزستان
بازی رفت دو تیم در اهواز با برتری حفاری به پایان رسید و تیم اهوازی در ضربات پنالتی مس را برد اما مدافع قهرمانی به شدت به داوری این بازی اعتراض داشت و با اخراج دو بازیکن کلیدی خود پای به بازی برگشت گذاشت. حفاری که مسیر طولانی اهواز تا تبریز را به دلیل شرایط جوی با اتوبوس طی کرده بود خسته پای به بازی گذاشت تا با نتیجه ۸ بر ۴ شکست خورده و بازنده بازی دوم باشد. حالا امروز دو تیم در سالن پورشریفی تبریز بازی سوم را برگزار می‌کنند. مس با در اختیار داشتن مهدی جاوید در این بازی مصمم است تا راهی مرحله نیمه نهایی شود هر چند حفاری هم ناامید نیست و با اخذ تاکتیک‌های جدید می‌تواند حذف قهرمان دوره قبل را رقم بزند.

فرش آرای مشهد- سن ایچ ساوه
کم حاشیه ترین بازی های پلی‌آف بین این دو تیم رقم خورده است. بازی رفت به کام سن ایچی‌ها بود وبازی برگشت به کام فرش آرا و حالا مشهدی‌ها امروز در سالن شهید بهشتی از سن ایچ پذیرایی می‌کنند تا تیم سوم صعودکننده را مشخص کنند. با توجه به وضعیت نسبتا برابر دو تیم پیش بینی برنده این بازی سخت است اما فرش آرا با توجه به شرایط میزبانی و درسی که از دوره قبل و حذف شدن گرفت مصمم است تا این بازی را ببرد هر چند سن ایچ هم برنامه‌های تازه ای برای تقابل با تیم مجید مرتضایی دارد.

شهروند ساری- ستارگان ورامین
بدون تردید جنجالی ترین بازی روز سوم پلی‌آف خواهد بود حتی اگر با حکم کمیته انضباطی ساروی‌ها از همراهی تماشاگر محروم باشند. در بازی رفت جنجال تماشاگران ستارگان بار فنی بازی را تحت الشعاع قرار داد و در بازی برگشت اتفاقات ساری بازی را نیمه تمام گذاشت.شهروند در همان بازی نیمه تمام ۵ گل به ستارگان زد تا نشان دهد راه و چاه بردن این تیم را بلد است با این حال در غیاب تماشاگران خود پتانسیل عظیم و انرژی مضاعفی را کم دارند و به همین دلیل بازی امروز دو تیم غیر قابل پیش‌بینی خواهد بود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: