سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - February 18 2020
کد خبر: ۴۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
مدیرعامل منطقه آزاد ارس:
عجب شیر پرس - مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس از فعالیت بیش از ۴۰ واحد دانش بنیان در منطقه آزاد ارس خبر داد و گفت: خوشبختانه تعداد واحدهای فناور و دانش بنیان در منطقه آزاد، رو به افزایش است.
تعداد واحدهای فناور و دانش بنیان در منطقه آزاد ارس رو به افزایش استبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایسنا، محسن نریمان در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی (رینوتکس)، با قدردانی از برگزاری سالانه و مستمر این نمایشگاه، تلاش برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان را یکی از اولویت‌های اصلی منطقه آزاد ارس عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با تاسیس صندوق پژوهش و فناوری در منطقه آزاد ارس، بستر مناسبی برای حمایت از طرح‌های فناورانه در این منطقه ایجاد شده است.

وی به سفر اخیر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به منطقه آزاد ارس و اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای حمایت از طرح‌های فناورانه ارائه شده به این صندوق نیز اشاره کرد و ادامه‌ داد: در حال حاضر، منطقه تجاری صنعتی آزاد ارس، از جمله معدود مناطق پیشرو در زمینه توجه به توسعه علم و فناوری است.

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس گفت: نمایشگاه ربع رشیدی فرصتی برای آشنایی با ایده‌های جدید فناورانه و تعامل صنعت و دانشگاه است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: