سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - February 18 2020
کد خبر: ۴۱۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
شهردار:
عجب شیر پرس - شهردار تبریز جشنواره شهر و رسانه را گامی برای برداشتن دیوار بین مردم و مدیران شهری دانست.
جشنواره «شهر و رسانه» دیوار بین مردم و مدیران شهری را برمی‌داردبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از شهریار، ایرج شهین‌باهر اظهار کرد: جشنواره «شهر و رسانه» در راستای افزایش مشارکت مردمی برگزار می‌شود و با توجه به اینکه شهرداری نهادی کاملا مردمی است، چنین جشنواره‌های می‌تواند دیوار بین مدیران شهری و مردم را از بین بردارد.

او با قدردانی از فعالان حوزه ارتباطات شهرداری، افزود: اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز با محور قراردادن فرمایش امام خمینی (ره) درمورد «بازگو کردن خدمات به مردم»، فعالیت‌ها و وظایف خود را پیش می‌برد.

او اطلاع‌رسانی زحمات مدیران، کارکنان و کارگران شهرداری به عموم مردم را ضروری دانست و افزود: اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و خدمات در محلات و مناطق مختلف شهر می‌تواند مردم را به بهره‌برداری از این خدمات دعوت کند.

شهردار تبریز ایجاد فضای مشارکت مردمی را یکی از اصول مدیریت شهری امروزی دانست و گفت: مقام معظم رهبری نیز در بیانیه گام دوم انقلاب به این موضوع تاکیدی ویژه دارند.

ایرج شهین‌باهر یادآور شد: روابط عمومی‌ها و رسانه‌های مختلف می‌توانند مردم را پای کار بیاورند تا با مشارکت عمومی بتوانیم مشکلات و کاستی‌های شهرمان را رفع کنیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: