سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - February 18 2020
کد خبر: ۴۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
سرمربی گیتی پسند:
عجب شیر پرس - سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: شک نکنید که به دنبال قهرمانی هستیم. اگر روزی احساس کنم که نمی‌توانم گیتی پسند را قهرمان کنم از این تیم خواهم رفت.
اگر احساس کنم که نمی‌توانم تیمم را قهرمان کنم می‌روم
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، حمید بی‌غمپس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل مس سونگون در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: در این دیدار از نظر کیفی شاهد بازی خوبی از سوی دو تیم بودیم.
وی افزود: ما برای این بازی 5 بازیکن جوان آورده بودیم که برای نخستین بار سالن شهید پورشریفی تبریز را می‌دیدند. دروازه‌بان ما نخستین بازی لیگ برتری خود را انجام داد و فوق‌العاده بازی کرد. افتخار می‌کنم که به بازیکنان جوان بازی داده‌ام.

سرمربی گیتی پسند در رابطه با جریان بازی در مصاف با مس سونگون گفت: ما موقعیت‌های گل بیشتری نسبت به حریف داشتیم. در 5 دقیقه اول بازی باید 4 گل می‌زدیم اما روی اتفاق گل خوردیم. همان‌طور که گفتم هم از نظر فنی خوب بودیم و هم از نظر تاکتیکی بهتر عمل کردیم. اگر بخواهم به بازیکنانم نمره بدهم به همه آن‌ها 20 می‌دهم.

وی در رابطه با اینکه آیا گیتی پسند به قهرمانی می‌رسد یا خیر گفت: شک نکنید که به دنبال قهرمانی هستیم. اگر روزی احساس کنم که نمی‌توانم گیتی پسند را قهرمان کنم،از این تیم خواهم رفت.

بی‌غم در مورد شرایط تیم مس سونگون خاطرنشان کرد: تیم مس تیم خوب و متکی به تکنیک فردی بازیکنانش است. برای مثال آن‌ها از قدرت رأس مهدی جاوید و از قدرت دریبل عروجی استفاده می‌کنند. مس از نظر فردی بازیکنان خیلی خوبی دارد ودر ادامه راهشان موفق باشند.

سرمربی گیتی پسند در رابطه با اعتراضاتی که نسبت به داوری این دیدار داشت، گفت: در برخی صحنه‌ها که شبیه هم بودند به بازیکنان ما کارت می‌دادند اما به بازیکن مس نمی‌دادند. وقتی در این مورد سؤال می‌کنیم می‌گویند خطایبازیکن مس مربوط به نیمه اول بوده، مگر این موضوع فرقی می‌کند؟ در این بازی سه بار به بازیکنان ما کارت زرد داده شد که دو بازیکنمان سه کارته شدند. من در مورد داوری اعتراضی ندارم چرا که فوق‌العاده بوده و بازی به این سنگینی را خیلی خوب اداره کردند. اعتراض ما فقط به کارت زردها بود.

بی‌غم در رابطه با درگیری‌اش با بازیکن مس پس از پایان این بازی گفت: در آخرین ثانیه دروازه‌بان ما توپ را انداخت و در حال حرکت بود که علیرضا عسکری او را به صورت عمدی زد. ناظر بازی و آقای جابری هم این صحنه را دیدند اما داور کارت نداد. چرا باید بازیکن را بدون توپ بزنیم؟ به هر حال او بازیکن خود من بوده و متأسف هستم.

وی در رابطه با اینکه عسکری از او عذرخواهی کرد یا خیر گفت: بله معذرت‌خواهی کرد. او بازیکن خوبی است که با خود من به مس آمده و قهرمانی ایران و آسیا را کسب کرده است. همیشه می‌گویم وقتی که درگیری پیش می‌آید، هر دو طرف مقصر هستند. در این مورد هم ایشان مقصر بود و هم من.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: