چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - January 29 2020
کد خبر: ۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
عجب شیر پرس - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان ندارد و سال گذشته نیز آقای نوبخت قول مساعد داد تا مطالبات فرهنگیان پرداخت شود که متاسفانه به قولش عمل نکرد.
دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان نداردبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، ضیاءاله اعزازی با اشاره به اختیارات رئیس‌جمهور اظهار داشت: در دولت‌های قبلی جلسه‌ای به عنوان شورای هماهنگی سران قوا تشکیل نیافته بود که این برای اولین بار در طول تاریخ نظام در زمان ریاست جمهوری آقای روحانی تشکیل شد که ریاست جلسه شورای هماهنگی سران قوا نیز با آقای روحانی است.

نمایندهمردم بناب در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: مردم از کسی که اختیارات فراوانی دارد انتظار بیشتری دارند تا دغدغه‌ها و مشکلات کشور را سریع‌تر حل کند، این در حالی است که ما عمل خاصی را از سوی دولت برای برون‌رفت از مشکلات مشاهده نمی‌کنیم.

اعزازی در ادامه با اشاره به مطالبات فرهنگیان اظهار داشت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این سه سال تمام تلاش خود در این خصوص انجام داد که دراین راستا جلسات مختلفی با وزرای آموزش و پرورش، کارشناسان بودجه وآقای نوبخت برگزار کردیم که متاسفانه نتیجه‌ای حاصل نشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامیبا اشاره به اینکه دولت اراده‌ای برای پرداخت مطالبات فرهنگیان ندارد ابراز کرد: سال گذشته نیز آقای نوبخت در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضوریافت و قول مساعد داد تا در اولین فرصت مطالبات فرهنگیان پرداخت شود که متاسفانه به قولش عمل نکرد.

وی ادامه داد: ابزار نظارتی مجلس نیز سؤال و استیضاح است کهدر این راستا وزیر آموزش و پرورش تازه روی کار آمد و باید قبلی‌ها پاسخگو می‌بودند، تذکر و استیضاح از سازمان برنامه و بودجه نیز درآیین نامه نیامده واز اختیارت مجلس خارج است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: