جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - May 29 2020
کد خبر: ۴۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
عجب شیر پرس - رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس کشور گفت: ۲۴ هزار بخاری نفتی در مدارس کشور وجود دارد که در سال جاری ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور جمع‌آوری این بخاری‌ها از مدارس بین استان‌های سراسر کشور توزیع شده است.
24 هزار بخاری نفتی مدارس کشور جمع‌آوری می‌شودبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از فارس،«مهرالله رخشانی مهر» در آیین آغاز عملیات اجرایی مدرسه ۱۲ کلاسه سراب اظهار داشت: سرانه میانگین کشور در فضای آموزشی 5.2 متر است که در ۱۱ استان از جمله تهران و البرز و برخی استانهای محروم از این رقم کمتر است.

وی از بالابودن سرانه فضای آموزشی در آذربایجان شرقی خبر داد و این رقم را ۶ متر عنوان کرد.

رخشانی‌مهر با بیان اینکه اعتبارات نوسازی کشور در سال ۹۶ نزدیک به صفر بود، گفت: اعتبارات در سال ۹۷ و ۹۸ به بالای ۱۰۰ میلیارد تومان رسید که با تخصیص این اعتبارات تا اول مهر تمام بخاری‌های نفتی در کل کشور جمع‌آوری می‌شود.

رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس کشور اظهار کرد: ۲۴ هزار بخاری نفتی در مدارس کشور وجود دارد که در سال جاری ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور جمع‌آوری این بخاری‌ها از مدارس بین استان‌های سراسر کشور توزیع شده است.

وی با اشاره به شیطنت شبکه‌های معاند خاطرنشان کرد: این شبکه‌ها چهره‌ای سیاه از وضعیت مدارس کشور نشان می‌دهند و این در حالی است که بیش از ۷۰ درصد کل مدارس کشور نوسازی شده‌اند و بقیه ۳۰ درصد نیز در برنامه‌های آتی سازمان برای نوسازی هستند.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ادامه داد: همچنین جمع‌آوری مدارس خشتی و گلی از کشور تا آغاز سال تحصیلی از دیگر برنامه‌های مهم این سازمان است.

این گزارش حاکی است، کلنگ زنی مدرسه 12کلاسه به همراه سالن ورزشی در سراببا متراژ ۲ هزار و ۹۷۳ متر مربع و در زیربنای یک هزار و 802 مترمربع به صورت سه طبقه به همراه سالن ورزشی در محوطه مدرسه توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان آذربایجان‌شرقی با اعتبار بالغ بر۶۰میلیارد ریال احداث می‌شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: