سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - February 18 2020
کد خبر: ۳۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
دنیزلی:
عجب شیر پرس - سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنانی فراتر از تصور هواداران را جذب خواهیم کرد و دلیل صبرمان در این دو ماه همین موضوع است؛ می‌توانیم ۱۰۰ بازیکن در طول یک ساعت جذب کنیم اما خواسته‌مان جذب بازیکن لایق هواداران است.
بازیکنانی فراتر از تصور هواداران جذب می‌کنیمبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، مصطفی دنیزلی در جمع خبرنگاران در خصوص جذب بازیکن تازه، افزود: بازیکن جدید تا آغاز لیگ برتر به جمع تیم اضافه می‌شود و هواداران این موضوع را مدنظر داشته باشند که بازیکن جذب شده باید کیفیت تیم را ارتقاء داده و بازی او برای هواداران و سایر بازیکنان لذت بخش باشد.
سرمربی سرخ پوشان تبریز با اشاره به نگرانی هواداران در خصوص نقل و انتقالات تیم، اظهار کرد: بنده به صورت شبانه‌روزی فیلم حدود ۲۰۰ بازیکن را از اروپا، آمریکای جنوبی و آفریقا تماشا کردم که برخی از بازیکنان مورد علاقه‌مان به ایران نیامدند یا قیمت بسیار بالایی را درخواست کردند.
دنیزلی با ابراز رضایت از تمرینات و عملکرد شاگردانش در بازی‌های دوستانه، یادآوری کرد: حدود دو هفته است که تیم به شرایط مسابقه رسیده و لیگ برتر با تأخیر آغاز می‌شود که این موضوع مشکل بزرگی برای ما نیست.
وی با اشاره به اینکه برگزاری بازی اول در ۴۵ درجه سانتی‌گراد خواهد بود، گفت: تمرینات مان را در نوبت صبح و زیر آفتاب پیگیری می‌کنیم و می‌خواهیم تیم آماده‌ای را برای هواداران نشان دهیم و تراکتور به طور کامل برای انجام ۳۰ بازی در لیگ برتر و چند بازی در جام حذفی آماده است.
وی در خصوص مصدومیت تعدادی از بازیکنانش، اضافه کرد: برخی از بازیکنان همچون مازولا، اکبر ایمانی، حامد حسینعلی‌زاده، سعید مهری و سید احمد موسوی با مصدومیت جزئی مواجه هستند که پزشکان تیم برای رساندن مازولا به بازی اول تلاش می‌کنند.
دنیزلی ادامه داد: این موضوعات چندان برای تیم ما مشکل آفرین نبوده و مثبت بودن حال و هوای تیم مهم‌تر از این مسائل است.
سرمربی تراکتور تشریح کرد: تمرینات مان را از دو ماه پیش برای مسابقات لیگ برتر آغاز کرده‌ایم و مسابقات از هفته آینده شروع خواهد شد که بازی اول خارج از خانه است و از هفته دوم با هواداران ملاقات خواهیم کرد.
دنیزلی ادامه داد: بنده به عنوان مسئول اصلی تیم به هواداران اعلام می‌کنم که به اخبار غیر موثق اهمیت ندهند و به ما اعتماد کنند.
وی با بیان اینکه تراکتور در تمامی بازی‌های لیگ برتر برای پیروزی بازی خواهد کرد، گفت: امکان دارد یک بازی شکست بخوریم اما در پایان موفق می‌شویم.
وی همچنین اظهار کرد: رقبای قدرتمندی در لیگ داریم و می‌دانیم که موفقیت به آسانی به دست نمی‌آید و مشکلاتی در این مسیر خواهیم داشت که برای رویارویی با آن آماده‌ایم و ضرورت دارد هواداران نیز آمادگی لازم را داشته باشند چرا که ما به خاطر شما و شما به خاطر ما در این مسیر قدم می‌گذاریم و هواداران نگران نباشند.  
وی تأکید کرد: به زودی با هواداران در ورزشگاه یادگار امام (ره) ملاقات خواهیم کرد و با عشق و علاقه می‌گویم که ما به شما اعتماد داریم، شما هم به ما اعتماد داشته باشید و مطمئنم تبریز در پایان لیگ به شهر جشن و شادی تبدیل خواهد شد.
دنیزلی در پاسخ به این سئوال که آیا نفر جدیدی به کادرفنی تیم اضافه می‌شود، گفت: بنده سه سال در لیگ ایران مربیگری کرده‌ام؛ اما شناخت کافی از تیم‌های کنونی لیگ ندارم و به همین دلیل به زودی یک تحلیلگر جوان ایرانی را به کادرفنی اضافه خواهم کرد و سایر کادرهای تیم آماده بوده و نیازی به تقویت ندارند.
وی همچنین در خصوص دلایل جدایی مسلمی‌پور، توضیح داد: مسلمی‌پور در بازی با نود ارومیه بدون اطلاع کسی، تیم و محلی که حضور داشت را به نشانه اعتراض ترک کرده بود که این حرکت او تاوان سنگینی داشت و علی رغم اینکه وی بازیکن جوان مورد علاقه‌ام بود؛ اما بی‌نظمی به این شکل قابل قبول نیست.
دنیزلی با بیان اینکه نظم کلید یک تیم در مسیر موفقیت است، گفت: فرقی نمی کند بازیکن جوان یا باتجربه بی‌نظمی انجام دهد، فوتبالیستی که به مقررات و نظم تیمی پایبند نباشد در بین ما جایی ندارد.
تیم فوتبال تراکتورسازی به عنوان نماینده تبریز در هفته اول مسابقات لیگ برتر فصل نوزدهم باشگاههای کشور مهمان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: