پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - July 02 2020
کد خبر: ۳۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
استاندار آذربایجان‌شرقی:
عجب شیر پرس- استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تبریز، مهد آزادی و آزادگی و شهر علامه‌هاست، گفت: بزرگترین افتخارات تبریز و آذربایجان، در عرصه فرهنگی است و این استان از استان‌های فعال در این حوزه بوده و بر این اساس نیز از برگزاری رویدادهای فرهنگی حمایت می‌کنیم.
از برگزاری رویدادهای فرهنگی در استان حمایت می‌کنیمبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، محمدرضا پورمحمدی در دیدار مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، افزود: عنوان شهر اولین‌ها برای تبریز، در سایه افتخارات فرهنگی به دست آمده و امروز نیز عنوان‌هایی چون شهر بدون گدا و شهر بدون معتاد متجاهر نتیجه تلاش در عرصه فرهنگی است.
وی فعالیت نهادهای فرهنگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران را بسیار مهم خواند و از آمادگی دستگاه‌های استانی برای افزایش همکاری با کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد.
مشاور وزیر و رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور نیز در این دیدار با اشاره به بخشی از مهمترین فعالیت‌های این کانون‌ها، گفت: استان آذربایجان شرقی، ظرفیت‌های بسیار خوبی در عرصه‌های فرهنگی و هنری دارد که تلاش می‌کنیم با افزایش فعالیت‌های خود از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
حجت‌الاسلام حبیب رضا ارزانی همچنین پیشنهاد کرد که همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، استان آذربایجان شرقی به عنوان پایتخت فهما "فرهنگ و هنر مساجد ایران" انتخاب شود.
رییس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور امروز در سفر یک روزه خود به تبریز در شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی شرکت و همچنین با مدیر کل این اداره دیدار و گفت و گو کرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: