چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - January 29 2020
کد خبر: ۳۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
عجب شیر پرس - فرماندار عجب‌شیر از افزایش ۱۲ درصدی معادل ۱.۳ میلیارد تومانی اعتبارات شهرستان نسبت به سال ۹۷ خبر داد و گفت: امسال ۱۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان برای طرح‌های عمرانی شهرستان اختصاص یافته است.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، عادل اصغرپور در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان افزود: این میزان اعتبار اختصاص یافته، برای اجرای ۵۰ طرح عمرانی با اعتبارات استانی و ۱۹ طرح با اعتبارات قانون توسعه متوازن منطقه‌ای است.

وی کمیته برنامه‌ریزی را یکی از مهمترین کمیته‌های شهرستان بر شمرد و اظهار داشت: در چهارچوب قوانین در طول سال طرح‌های که برای عمران و آبادی و پیشرفت شهرستان نیاز است با چکش کاری و مطابق با نیاز منطقه و استانداردها در این کمیته تنظیم می‌شود و جمع بندی و خروجی اعتبارات که از کمیته برنامه‌ریزی در روند پیشرفت طرح‌ها اساسی کمک خواهد کرد و در خروجی نشان خواهد داد.

فرماندار عجب شیر همچنین خواستار ارتباط مسؤولان شهرستان با سازمان‌های مربوطه جهت جذب اعتبارات شد تا با تخصیص به موقع این اعتبارات شاهد تکمیل طرح‌ها و توسعه شهرستان باشیم.

اصغرپور، تاکید کرد: همه مسؤولان باید با جدیت بر طرح‌های عمرانی حوزه کاری خود نظارت داشته باشند و از نزدیک در جریان روند کارها قرار گیرند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: