پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - January 30 2020
کد خبر: ۳۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
عجب شیر پرس - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از تصویب دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان اهر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

وزارت علوم تاسیس دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران اهر را تصویب کرد


به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، بیت‌الله عبدالهی ضمن تایید تصویب دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان اهر در وزارت علوم اظهار داشت: به پیگیری‌هایم جهت توسعه دانشگاه‌های اهر و هریس ادامه می‌دهم.

وی با تاکید بر اهمیت تامین امکانات برای دانشگاه‌ها ادامه داد: با تصویب دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان اهر و دانشگاه فرهنگیان، امیدوارم شاهد جهش در راستای توسعه دانشگاه‌ها باشیم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی افزود: در کنار این مسائل، افزایش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور واحد اهر و ارتقاء دانشکده کشاورزی اهر را به دانشگاه پیگیری می‌کنم.

عبدالهی خاطرنشان کرد: بر‌اساس وعده‌های داده شده قرار است از سال‌تحصیلی جدید دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان اهر دانشجو پذیرش کند.

‌احد بهشتی‌اصل، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی نیز از تصویب دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان اهر خبر داد و گفت: با حمایت‌ها و پیگیری‌های نماینده مردم اهر و هریس، دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان اهر در وزارت علوم به تصویب رسید

وی افزود: به حول قوه الهی پس از تصویب تاسیس این دانشکده، مراتب جهت پذیرش دانشجو و ایجاد ساختار به دانشگاه مرکزی فنی و حرفه‌ای و سازمان سنجش ارجاع شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: