چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - January 29 2020
کد خبر: ۳۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
عجب شیر پرس - رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: برترین‌های مسابقات کارگری ‌به مسابقات بین‌المللی اعزام می‌شوند.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری با اشاره به برنامه‌های پیش روی این فدراسیون اظهار داشت: ورزش کارگری در واقع یکی از مهم‌ترین ارکان ورزش کشور است و می‌توان گفت بخش بسیار مهمی به شمار می‌رود که اثرات مستقیمی در پیشرفت کشور دارد.

وی افزود: سلامت، نشاط و شادابی نیروی کار به توسعه و پیشرفت کشور کمک می‌کند که این مسئله نیز اقتدار بیشتر کشور را در پی دارد. بر همین اساس مجموعه ورزش کارگری کشور تلاش می‌کند به توسعه این بخش از ورزش کمک کند. ما مجموعه‌های متعددی در کشور داریم که متعلق به جامعه کارگری بوده و از امکانات خوبی هم بهره می‌برد.

رمضی ادامه داد: با این حال انگیزه‌های متعددی نیاز است تا ورزش کارگری در کشور توسعه یابد. برنامه‌های مختلفی نیز در این راستا پیش بینی شده و در حال اجراست. برخی برنامه‌ها نیز در دست بررسی است تا اجرایی شود. برگزاری مسابقات استانی و کشوری هم از جمله این برنامه‌ها است. ضمن اینکه برترین‌های مسابقات کشوری نیز به مسابقات بین‌المللی اعزام می‌شوند.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پایان گفت: استان آذربایجان شرقی یکی از استان‌های پیش‌رو ما در توسعه ورزش کارگری است که با حمایت مدیران بالادستی خود توانسته مؤثر و مفید باشد. اجماع خوبی نیاز است تا این موضوع در کل کشور تداوم پیدا کند. جامعه کارگری ما حدود 13 میلیون نفر است و ما بزرگ‌ترین جامعه هدف را در کشور داریم که همین مسئله اهمیت ورزش کارگری را دوچندان می‌کند.

روز گذشته مراسم تجلیل از افتخارآفرینان ورزش کارگری استان آذربایجان شرقی در مسابقات جهانی و کشوری به همت هیئت ورزش کارگری این استان و با حضور مسئولان فدراسیون ورزش کارگری و مسئولان استانی در تبریز برگزار شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: