جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - July 19 2019
کد خبر: ۳۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
دنیزلی:
عجب شیر پرس - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در روزهای پیش‌رو سه بازیکن در پست‌های مختلف جذب می‌شوند و امیدوارم در اردوی ترکیه این بازیکنان را با سایر نفرات هماهنگ کنیم.

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، مصطفی دنیزلی در مورد روند آماده‌سازی تیمش برای فصل آیندهاظهار داشت: اکنون تمرینات بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش می‌رود و در این هفتهاردوی تیم در شهر ارزروم ترکیه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: تیم نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته و بازیکنانی جذب شدند و از طرفی نقل‌ و‌ انتقالات همچنان ادامه دارد. از روزی که من آمده‌ام به همراه مدیریت باشگاه، فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را جلو می‌بریم و فیلم بازیکنان متعددی از تمامی قاره‌ها را مشاهده کرده‌ایم. به دنبال جذب نفراتی هستیم که بتوانند خودشان را با شرایط زندگی در تبریز، غذاهای ایرانی، هواداران و سایر بازیکنان وفق دهند. به طبع یافتن چنین بازیکنانی راحت نیست.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه تیمش به عنوان نخستین تیم تمریناتش را شروع کرده است، گفت: هنوز زمان دقیق آغاز مسابقات لیگ برتر مشخص نیست، اما این موضوع باعث سردرگمی‌ ما نمی‌شودچرا که هم برای آغاز مسابقات در دهم مرداد و هم برای هجدهم مرداد برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دنیزلی در ادامه خاطرنشان کرد: وضعیت بازیکنان سال گذشته و بازیکنان جدید را بررسی کرده و در حال شناخت آن‌ها هستم، همچنین سیستم بازی تیم در فصل گذشته را هم ارزیابی می‌کنم که آیا این سیستم خوب بود؟ با بازیکنان کنونی می‌توان آن سیستم را پیاده کرد و یا باید تغییراتی اعمال شود؟ این موضوع در اردوی ترکیه نیز بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه به دنبال خلق یک تیم کامل و یکدست هستیم، گفت: این تیم کامل متشکل از 21 یا 22 بازیکن است که در بین آنان بازیکنان جوان، بازیکنانی در رده سنی 26 و 27 سال و بازیکنان بالای 30 سال جای دارند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: