چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - August 12 2020
کد خبر: ۳۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
دنیزلی:
عجب شیر پرس - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در روزهای پیش‌رو سه بازیکن در پست‌های مختلف جذب می‌شوند و امیدوارم در اردوی ترکیه این بازیکنان را با سایر نفرات هماهنگ کنیم.
۳  بازیکن جدید در پست‌های مختلف جذب تیم می‌شوند

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از تسنیم، مصطفی دنیزلی در مورد روند آماده‌سازی تیمش برای فصل آیندهاظهار داشت: اکنون تمرینات بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش می‌رود و در این هفتهاردوی تیم در شهر ارزروم ترکیه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: تیم نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته و بازیکنانی جذب شدند و از طرفی نقل‌ و‌ انتقالات همچنان ادامه دارد. از روزی که من آمده‌ام به همراه مدیریت باشگاه، فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را جلو می‌بریم و فیلم بازیکنان متعددی از تمامی قاره‌ها را مشاهده کرده‌ایم. به دنبال جذب نفراتی هستیم که بتوانند خودشان را با شرایط زندگی در تبریز، غذاهای ایرانی، هواداران و سایر بازیکنان وفق دهند. به طبع یافتن چنین بازیکنانی راحت نیست.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه تیمش به عنوان نخستین تیم تمریناتش را شروع کرده است، گفت: هنوز زمان دقیق آغاز مسابقات لیگ برتر مشخص نیست، اما این موضوع باعث سردرگمی‌ ما نمی‌شودچرا که هم برای آغاز مسابقات در دهم مرداد و هم برای هجدهم مرداد برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دنیزلی در ادامه خاطرنشان کرد: وضعیت بازیکنان سال گذشته و بازیکنان جدید را بررسی کرده و در حال شناخت آن‌ها هستم، همچنین سیستم بازی تیم در فصل گذشته را هم ارزیابی می‌کنم که آیا این سیستم خوب بود؟ با بازیکنان کنونی می‌توان آن سیستم را پیاده کرد و یا باید تغییراتی اعمال شود؟ این موضوع در اردوی ترکیه نیز بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه به دنبال خلق یک تیم کامل و یکدست هستیم، گفت: این تیم کامل متشکل از 21 یا 22 بازیکن است که در بین آنان بازیکنان جوان، بازیکنانی در رده سنی 26 و 27 سال و بازیکنان بالای 30 سال جای دارند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: