پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - July 02 2020
کد خبر: ۳۷۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
عجب شیر پرس - مدافع تیم فوتبال تراکتور گفت: وقتی پیشنهاد تراکتور به دستم رسید بدون معطلی آنرا قبول کردم.
خانزاده: بدون معطلی پیشنهاد تراکتور را قبول کردم

به گزارش عجب شیر پرس به نقل از مهر، محمدرضا خانزاده در گفت‌وگو با سایت باشگاه تراکتور، گفت: روزی که با پیشنهاد تراکتور مواجه شدم، بدون هیچ‌گونه معطلی و مذاکره با سایر تیم‌های خواهانم، به پیشنهاد تراکتور پاسخ مثبت دادم.

وی با اشاره به اینکه پدرش اهل شهر سراب از استان آذربایجان شرقی است، تصریح کرد: زبان ترکی آذربایجانی را به طور کامل متوجه می‌شوم؛ پیش از این در مورد میهمان نوازی تبریزی ها خیلی شنیده بودم و در طول این چند روز مردم این شهر واقعاً مرا سورپرایز کردند. تبریزی‌ها همچون مردم شهرهای اروپایی احترام خاصی برای تیم شهر خود و بازیکنانش قائل هستند.

خانزاده ادامه داد: من در داخل و خارج از کشور در شهرهای مختلفی فوتبال بازی کردم، ولی واقعاً هوادارانی همچون هواداران تراکتور ندیده‌ام، اینجا اولویت اول مردم در زندگی روزمره‌شان تراکتور است، همه جا از عشق و علاقه‌شان به تراکتور حرف می‌زنند. بازی در دیدارهای بزرگ و ورزشگاه مملو از هوادار را تجربه کردم، ولی برای پوشیدن پیراهن تراکتور و بازی در مقابل هواداران این تیم انگیزه بالایی دارم و به نظرم جو ورزشگاه یادگار امام (ره) با همه جا متفاوت خواهد بود.

وی در خصوص تمرینات تراکتور زیر نظر مصطفی دنیزلی بیان کرد: آقای دنیزلی مربی بزرگی هست که کار کردن با او لذت بخش است، رفته رفته بازیکنان جدید به تمرینات اضافه می‌شوند.

این بازیکن تراکتور با تأکید بر اینکه تراکتور از فوتبال ایران چندین جام قهرمانی طلب دارد، خاطرنشان کرد: معتقدم باید بدون توجه به وضعیت کنونی سایر تیم‌ها، سخت کار کرده و تمرکز کافی را روی کارمان داشته باشیم تا اینکه در پایان فصل به مقام قهرمانی دست یابیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: