چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - October 28 2020
کد خبر: ۳۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
عجب شیر پرس - مدیر روابط عمومی دفتر نماينده ولی فقيه در استان همدان گفت: آيت‌الله شعبانی در بدو ورود به دفتر خودروی ماکسیما با پلاک «ج 28» را به استانداری برگرداند و در حال حاضر نيز از يك خودروی معمولی استفاده می‌كند.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از خبرگزاری فارس، «آقای امام جمعه ماکزیما را هم تحویل بده!» عنوان سوژه‌ای است که در سامانه «فارس من» ثبت شده است.

این مطلب به این مسئله اشاره دارد که در گذشته استانداری همدان یک دستگاه خودروی ماکسیمای سفید با پلاک ج 28 متعلق به شهرداری ملایر را در اختیار دفتر امام جمعه قرار داده بود و این خودروی نسبتاً گرانقیمت معمولاً در پارکینگ دفتر امام جمعه قرار داشت و اغلب برای سفرهای خارج از شهر استفاده می‌شد.

بر این اساس مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: آیت‌الله شعبانی بلافاصله بعد از انتصاب به عنوان نماینده ولی فقیه و در بدو ورود به دفتر امام جمعه خودروی ماکسیما با پلاک «ج 28» را به استانداری همدان برگرداند.

مسلم مخفی بیان کرد: در حال حاضر ایشان از خودروهای معمولی دفتر استفاده می‌کنند و خودروی قبلی نیز بدون استفاده بازگردانده شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: