جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - August 23 2019
کد خبر: ۳۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
عجب شیر ما - رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان تبریز گفت: قیمت زولبیا و بامیه اعلام شده و قنادی ها موظف به نصب نرخ تعیین شده در واحد کسبی خود هستند.
قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در تبریز اعلام شدبه گزارش عجب شیر ما به نقل از تسنیم، عبدالله‌زاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس تصمیم اعضای ستاد تنظیم بازار استان ، قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک در ماه رمضان 20 هزار تومان و درجه دو 18 هزار تومان خواهد بود.

وی افزود: قنادان مکلفند زولبیا و بامیه را با کیفیت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و شهروندان در صورت مشاهده تخلف میتوانند مراتب را به این اتحادیه با شماره تلفن 35239695 یا 124 اطلاع دهند تا در اسرع زمان رسیدگی شود.

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان تبریز در ادامه علت افزایش حدود 50 درصدی قیمت زولبیا و بامیه نسبت به رمضان سال گذشته را افزایش قیمت روغن ، شکر ، دستمزد کارگران و بیمه عنوان کرد.

عبدالله زاده در ادامه گفت: این اتحادیه برای دیگر فرآورده های قنادی نظیر اهری و نان های روغنی و مخصوص رمضان در این ماه اعلام نرخ نکرده است و واحدهای صنفی قنادی بر اساس کیفیت محصولات و منطقه مورد فعالیت خود تولیدات خود را قیمت گذاری و عرضه می کنند.

وی در پایان استفاده از روغن سوخته در تهیه زولبیا را خلاق قانون و شرع دانست و بیان کرد: در صورتی که مشاهده شود قنادان با روغن سوخته اقدام به تهیه زولبیا و بامیه کنند با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: