جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - August 23 2019
کد خبر: ۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
استاندار آذربایجان شرقی:
عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز یکی از پاک ترین‌شهرهای جهان است و از مجموعه خدمات شهرداری تبریز به جهت توجه ویژه به پاکیزگی شهر قدردانی می کنم.


به گزارش عجب شیر ما به نقل از ایسنا، محمدرضا پورمحمدی در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح ولی عصر (عج) تبریز بیان کرد: این تقاطع یکی از مهمترین پروژه های شهری تبریز است و در فاز اول اتوبان ولایت قرار دارد و شاهد افتتاح آن هستیم. از تمام عوامل شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیا که در اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح ولی عصر (عج) نقش داشتند، تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه موضوع شهر پاک و شهر روان جزو دو اصل کلیدی و مهم در برنامه استراتژیک توسعه تبریز است، گفت: احداث این تقاطع و توجه به فضاهای حمل و نقل درکنار کلنگ زنی فاز دوم آزادراه زنجان - تبریز – ارومیه که هفته آینده انجام می شود، بخشی از اقدامات برای اصل کلیدی «تبریز شهر روان» است.

پورمحمدی افزود: سطح فضاهای تبریز برای حمل و نقل ۱۳ درصد است که متوسط های جهانی ۲۵ درصد بوده و باید فضاهای حمل و نقل تبریز بیش از اینها توسعه یابد.

وی به حل مشکل ترافیک شهر تبریز نیز اشاره کرد و گفت: در کنار احداث تقاطع های همسطح و غیرهمسطح باید به ترویج فرهنگ رانندگی و شهرنشینی نیز توجه داشته باشیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: